HEARN: WHYTE BĄDŹ CHISORA MOŻLIWYM RYWALEM DLA USYKA

Tuż przed świętami pod gwiazdkę kibice dostaną prezent w postaci rewanżu pomiędzy Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO) a Dereckiem Chisorą (29-8, 21 KO). Tej walce szczególnie uważnie będzie się przyglądał Aleksander Usyk (16-0, 12 KO), który może być kolejnym rywalem dla lepszego z tej dwójki.

Doskonały Ukrainiec, zunifikowany mistrz WBC/WBA/IBF/WBO kategorii cruiser, nawiązał współpracę z Eddie Hearnem i trzy tygodnie temu ciężko znokautował Tony'ego Bellew, kończąc tym samym jego karierę. I choć nie potwierdził tego jeszcze oficjalnie, kolejne walki ma już toczyć raczej w wadze ciężkiej. Stąd też pomysł na jego starcie z Chisorą bądź Whyte'em.

- On może zostać w wadze junior ciężkiej dla walki z Andre Wardem lub Adonisem Stevensonem, o ile ten pokona Gwozdyka i pójdzie w górę. Moim zdaniem Usyk patrzy już na wagę ciężką i ma oko na starcie Chisory z Whyte'em. Tylko wyjątkowe wyzwanie mogłoby zatrzymać go w kategorii cruiser. Wydaje mi się, że w przyszłym roku zobaczymy go już w wadze ciężkiej - przekonuje szef stajni Matchroom.

- Whyte i Chisora liczą na to, że w razie zwycięstwa spotkają się 13 kwietnia z Anthonym Joshuą, natomiast ja i AJ chcemy tego dnia spotkać się z Deontayem Wilderem. Bo jeśli w sobotę wygrałby Tyson Fury, wówczas dojdzie do jego rewanżu z Wilderem. Przed nami w każdym razie bardzo ciekawe tygodnie w boksie. Być może więc Usyk spotka się z Chisorą albo Whyte'em w swoim debiucie w wadze ciężkiej - dodał Hearn.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 30-11-2018 05:07:19 
Jeśli wygra Fury, dojdzie do rewanżu, a wiec klauzula rewanżowa tylko dla Wildera. Do tego Wilder zarobi wiecej od Fury'ego. A co z tym gadaniem, jak to Hearn podle potraktował Wildera, bo ten miał mniej zarobić od AJ i klauzula rewanżowa była tylko dla AJ? Ponoć z Tysonem zgodzili sie na rowny podział, rowne warunki, bo uważaja go za numer 2, wciaż mistrza, po co było to gadanie jacy to oni sa w porzadku?
 Autor komentarza: BOXER
Data: 30-11-2018 09:25:26 
White wygra z Chisorą bo Chisora dziwnie walczy .Raz wygrywa raz przegrywa. Teraz powinien przegrać.
Potem dadzą mu Chisorę bo nie będzie żadnego zagrożenia dla Usyka. Whita dadzą Antkowi albo Wilderowi jak wygra z Furym.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 30-11-2018 09:41:35 
Ramirez82

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie

Skoro ludzie chcą mnie robić w chu..... to ją też będę robił ich
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 30-11-2018 10:52:46 
Deadpool89

Właśnie czekałem, aż coś mądrego napiszesz :)
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 30-11-2018 10:56:20 
Może jeszcze Lolitka dorzuci swoje 3 grosze, coś w stylu "już wróciłeś ze szkoły lamilez? Co mama na obiad robi?"
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 30-11-2018 11:20:49 
Ramirez82

Ja ci nie wrzucam więc porównania z Lolką bez sensu.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 30-11-2018 15:22:40 
Porównanie w tym sensie, że obaj, co by Wilder nie odje**ł, to zawsze znajdziecie wytłumaczenie, zawsze jest ok. Jeśli Wilder nie wziął walki z AJ, bo nie podobała mu się różnica gaż, klauzule rewanżowa pod AJ, później przy okazji swojej walki z Furym tak krzyczy o równym podziale zarobków, a wychodzi co innego, to to jest kpina.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.