CANELO OTWARTY NA TRZECIĄ WALKĘ Z GOŁOWKINEM

Saul Alvarez (50-1-2, 34 KO) nie ma nic przeciwko trzeciej walce z Giennadijem Gołowkinem (38-1-1, 34 KO). Najpierw jednak musi się rozprawić z Rockym Fieldingiem (27-1, 15 KO), z którym zmierzy się 15 grudnia w Nowym Jorku.

Potyczka z Anglikiem odbędzie się w wadze super średniej, ale po niej Meksykanin wróci do limitu 160 funtów.

- Gołowkin może robić, co mu się podoba. Każdy robi swoje. Zobaczymy w przyszłości. Ja zawsze jestem gotowy na trzecią walkę. Dwa razy już boksowaliśmy, dlaczego nie zrobić tego po raz trzeci? - powiedział "Canelo", który raz z Kazachem zremisował, a raz wygrał na punkty.

- Jak Bóg pozwoli, to zdobędę teraz pas i wrócę do wagi średniej. Zwycięstwo przez nokaut zawsze imponuje i zamierzam zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby je odnieść. W ringu dam z siebie wszystko, jak zawsze. Upewnię się, że kibice dostaną świetną walkę - dodał.

W stawce pojedynku z Fieldingiem znajdzie się regularny pas WBA. Posiadaczem tytułu w wersji Super jest Callum Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-11-2018 17:21:43 
Trzecia walka ma sens tylko i wyłącznie poza Las Vegas..
 Autor komentarza: ktosik
Data: 28-11-2018 17:39:55 
Lubię Cynamona ale uważam że minimalnie przegrał obydwie walki z GGG, choć o jakiejś perfidnej kradzieży też nie może być mowy.
Też uważam że trzecia walka powinna się odbyć na bardziej sprzyjającym Kazachowi terenie.
 Autor komentarza: Meehaw
Data: 28-11-2018 17:59:23 
Jak spojrzysz na to które rundy przyznawali Canelo sędziowie, to zobaczysz, że śmiało można mówić o perfidnej kradzieży. Nie o to chodzi, że Canelo poległ na ringu. Chodzi o to, że sędziowie wpisują sobie wyniki z palca.
 Autor komentarza: tyler
Data: 28-11-2018 18:04:47 
Któryś z tych rewanży zakończy się jak historia paca i markeza.
 Autor komentarza: zin
Data: 28-11-2018 18:19:28 
Saul to młody byczek, a GGG z każdym rokiem będzie coraz gorszy ze względu na wiek. Myślę, że w potencjalnej trzeciej walce Alvarez by to wygrał.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-11-2018 18:39:06 
Canelo zebrał trochę na głowę od GGG i to też może mieć wpływ na jego odporność.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 28-11-2018 19:18:10 
Rudy przegral 2 walki wiec po co trzecia? Zeby znowu przegral a sedziowie wydrukują?
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 28-11-2018 19:45:46 
Jeśli dojdzie do 3 walki to na zasadach Canelo i to nie w najbliższym czasie. Rudy już zabrał GGG to co miał zabrać i do niczego nie jest mu już tak naprawdę w tym momencie potrzebny. W pierwszej walce oszukali Gołowkina dając remis by znieczulić ludzi i sprawić że będą uważali ich za równorzędnych pięściarzy na tym samym poziomie. W drugiej walce poszli dalej i "znieczuleni" ludzie łyknęli porażkę Gołowkina z dużo mniejszymi pretensjami. A wszystko to mimo tego że jakieś 90% ekspertów widziało albo wygraną GGG albo co najwyżej remis.
Ale kto zabroni bogatemu?
Facet zgarnął nieuczciwie wszystko a Gołowkin został z niczym. No dobra nie z niczym. Z pełnym kontem. Wymienił wszystko co zdobył na kasę bo mógł przewidzieć że z Alvarezem mu nie dadzą wygrać już po pierwszym wale i mógł go sobie odpuścić. Sytuacja bardzo podobna do sytuacji Kowaliowa. Nie dało się ich sportowo pokonać a przynajmniej nie mieli na to pomysłów to ich załatwili innym sposobem.

3 walka Alvarezowi na ten moment do niczego nie jest potrzebna. Wg oficjalnych statystyk ma pasy i wygrał (bzdura) i zajął miejsce GGG. Jego też te batalie kosztowały kupę zdrowia. Na pewno GGG i jego ciosy sporo zdrowia mu zabrały. Po co więc na siłę pchać się znowu w takie ryzyko. W końcu jeszcze by go Kazach ustrzelił albo doszczętnie rozbił i dopiero by było.
Gołowkina wezmą jak ten będzie przejawiał już oznaki wypalenia. Wtedy Alvarez go skusi kasą i ewentualnie rozbije przed czasem "udowadniając" takim jak Polakos jaki to nie był lepszy od zawsze...
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 28-11-2018 20:12:51 
Po tych słowach Rudego to Gołovkin odpuści wyzwanie sportowe i znowu obije jakiegoś niekatywnego zawodnika po porażce z niższej wagi i będzie szczekał o walke z Alvarezem. Lubiłem Gołovkina za styl walki i charakter ale po późniejszych wyborach przekonałem sie ze charakteru nie ma, kolejny przykład odrzucenie eliminatora wbc walka z Charlo "bo nie ma sensu bo kasa mała" sens sportowy napewno jest a widac u Gołovkina teraz najwazniejszy sens ekonomiczny.
 Autor komentarza: Nitras
Data: 28-11-2018 23:26:59 
Autor komentarza: ktosik
Data: 28-11-2018 17:39:55
Lubię Cynamona ale uważam że minimalnie przegrał obydwie walki z GGG, choć o jakiejś perfidnej kradzieży też nie może być mowy.

to oglądaj walki, nie myśl, widać, że to zbytnio nie wychodzi. A tak bez sarkazmu, to możesz podać swoją punktację tych walk?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.