ADONIS STEVENSON: JESTEM NAJLEPSZY I CHCĘ POZOSTAŁYCH PASÓW

Większość kibiców czeka na starcie Fury'ego z Wilderem, ale w sobotę bardzo ciekawie będzie również w wadze półciężkiej. Adonis Stevenson (29-1-1, 24 KO) podejdzie już do dziesiątej obrony pasa WBC, mierząc się z championem WBC w wersji tymczasowej, Aleksandrem Gwozdykiem (15-0, 12 KO).

31-latek z Charkowa trenował do tej walki z Teddy Atlasem, który chciał przede wszystkim poprawić jego defensywę. - Spotkamy się przecież z najmocniej bijącym facetem tej kategorii - mówił amerykański szkoleniowiec.

- Nie czuję żadnej presji przed tym pojedynkiem - zapewnia starszy o dekadę, 41-letni już Stevenson. A przecież będzie miał do czynienia z medalistą olimpijskim, nazywanym trzecim muszkieterem po Usyku i Łomaczence.

- Mógłbym skończyć karierę już teraz, bo przecież jestem zabezpieczony finansowo. Wciąż jednak czuję głód boksu i mam motywację do ciężkiej pracy. No i cel, bo chciałbym jeszcze pozbierać wszystkie pasy, odchodząc na emeryturę sportową jako zunifikowany mistrz. Nie ma w tej wadze zawodnika na moim poziomie, a wciąż czuję się młody i zdrowy. Jestem królem tego limitu i jak zwykle wyjdę do walki z Gwozdykiem z nastawieniem na nokaut. Zawsze chcę nokautować, bo przecież to kibice lubią najbardziej - kontynuował kanadyjski "Superman".

- Jestem otwarty na starcia z pozostałymi mistrzami, Beterbijewem, Alvarezem i Biwolem. Dla mnie to żaden problem. Uważam siebie za najlepszego w tym limicie i chcę to po prostu udowodnić.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 27-11-2018 18:29:05 
To się chłop obudził..
 Autor komentarza: RobertoW
Data: 27-11-2018 18:33:55 
przecież ostatnio ledwo żywy już był :) pogadać zawsze może, czemu nie.
 Autor komentarza: Granat
Data: 27-11-2018 19:08:39 
MLJ

Dokładnie...
 Autor komentarza: astarte
Data: 27-11-2018 19:26:00 
czikenson xddddd 41 lat, obudzil sie, ze chce unifikacji xdddddddddddddfdddddddd

boze, ci bokserzy czasami takie glupoty pier..
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 27-11-2018 19:57:20 
No, trochę późno na to wszystko. Ale i tak sądzę ze to jeszcze na tą chwilę nr 1 LHW. Trochę słabo sie zrobiło w tej wadze, kiedyś za gowniarza to była moja ulubiona kategoria......RJJ, Hopkins, Tarver, Glen Johnson, i wszyscy sie ze sobą napieprzali a teraz kalkulacje i omijanie się szerokim łukiem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.