BRONER: ROZMONTUJĘ PACQUIAO TAK JAK INNYCH MAŃKUTÓW

Adrien Broner (33-3-1, 24 KO) zapowiedział, że poradzi sobie z Mannym Pacquiao (60-7-2, 39 KO) tak samo jak radził sobie z innym mańkutami. Amerykanin zmierzy się ze słynnym Filipińczykiem 19 stycznia w MGM Grand w Las Vegas.

- Wyjdę po zwycięstwo. Chrzanić pieniądze. Mówią już o rewanżu Pacquiao z Mayweatherem, ale ja pokrzyżuję im plany. Nie widzę możliwości, by Pacquiao ze mną wygrał - oznajmił 29-latek z Cincinnati.

- Nadzieja to nie jest moja strategia. Nie ma tu mowy o szczęściu. On po prostu nie może ze mną wygrać. Spójrzcie na to, co osiągnąłem. Co robię z mańkutami? Nokautuję ich. Jestem przed tą walką bardzo pewny siebie. Zrobię to, co zawsze robię z mańkutami, rozmontuję go - dodał.

W stawce pojedynku Pacquiao-Broner znajdzie się należący do Filipińczyka tytuł regularnego mistrza WBA w wadze półśredniej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: marcinm
Data: 23-11-2018 14:22:37 
jesli Broner nie ulokuje kilku ciężkich prawych to Pac powinien go obkicać. Tak czy owak dobre zestawienie
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 23-11-2018 15:23:13 
Kapitalna walka będzie.

Broner przez Ko albo Pacman na pkt
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 23-11-2018 17:07:33 
Broner właściwie ratuje tą walką swoją karierę. Walka w PPV z bardzo dużym w boksie nazwiskiem ostatnio był remis i porażka jeśli Broner chce jeszcze przyzwoicie zarobić musi to wygrać. Co do Paquiao walka w stanach mogą byc kontrole antydopingowe, chyba ze pozwola Paquia koksowac ze wzgledu na mozliwośc walki z Mayweatherem, wiadomo. Zestawienie bardzo dobre i ciekawe.
 Autor komentarza: rex
Data: 24-11-2018 15:09:36 
Broner rozmontuje. Uwaga
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.