MILLER GOTOWY WALCZYĆ Z JOSHUĄ JUŻ 13 KWIETNIA

Promotor Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) mówi, że Amerykanin już 13 kwietnia chętnie zaboksuje z Anthonym Joshuą (22-0, 21 KO). Anglik zamierza stoczyć tego dnia walkę na stadionie Wembley w Londynie. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie jego rywalem.

- Sądzę, że Jarrell to najlepszy w tej chwili zawodnik wagi ciężkiej w Ameryce. Zademonstrował już w ringu niesamowitą siłę, szybkość i umiejętności, a z każdą walką jest coraz lepszy. Myślę, że jego kondycja i gabaryty sprawiłyby Joshui mnóstwo problemów - mówi Dmitri Salita.

- Jarrell bardzo chce tej walki. Jak popatrzycie na jego karierę, to zobaczycie, że walczył ze wszystkimi, którym rzucił wyzwanie. On nie tylko gada, ale i działa - dodaje.

Najprawdopodobniej Miller będzie musiał poczekać na starcie z Joshuą nieco dłużej, bo Anglik ma na celowniku m.in. zwycięzców walk Wilder-Fury i Whyte-Chisora. W związku z tym Amerykanin wróci na ring wcześniej, być może już w styczniu. Wśród jego potencjalnych rywali wymienia się m.in. Trevora Bryana (20-0, 14 KO), który jest pierwszy w rankingu WBA. Miller plasuje się na drugiej pozycji.

- Tak, to jedno z nazwisk, które bierzemy pod uwagę. Jarrell ma dużą pewność co do tej potyczki, to byłaby bardzo ciekawa walka na rynku amerykańskim - oznajmił Salita

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 20-11-2018 13:27:41 
Na kwiecień Joshuy raczej nie dostanie, prędzej termin jesienny, natomiast jestem za tym aby do tego czasu skonfrontował się z kimś kto jest w okolicach top 10.
Bryan na zimę (pomysł niegłupi, bo zobaczymy też weryfikację Trevora) potem ktoś z dziesiątki i dopiero Title shot..
 Autor komentarza: raflo
Data: 20-11-2018 14:46:52 
Miller ma zaklepany fight z A.J. ale Hearn nie wypuści Joshuy dopóki jego projekt pt.Jarrell Miller nie będzie dość opłacalny.Ostatnie walki Jarrella pokazują, że jest mocny, ścisły top hv.Warto jeszcze wrócić z perspektywy czasu do walki z Tomkiem Adamiem, że mając do wyboru starego Puleva, GUS Curren i M.B.widzieli szansę w walce z takim killerem. Fachowcy z taką wiedzą
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.