BYŁY PRETENDENT DO TRZECH PASÓW RYWALEM NATHANA GORMANA

Obchodzący niedawno dopiero 22. urodziny Nathan Gorman (14-0, 11 KO) to kolejny brytyjski prospekt wagi ciężkiej. I tak jak jego koledzy jest prowadzony bardzo odważnie.

Młody Anglik kolejny pojedynek stoczy 22 grudnia w Manchesterze podczas gali Frampton vs Warrington. Wszystko potwierdził promotor Frank Warren. Rywalem Nathana będzie były pretendent do trzech pasów mistrzowskich wagi ciężkiej, Alex Leapai (32-7-4, 26 KO).

- Rywal wiedział o tej walce od dawna. Daliśmy mu aż dwanaście tygodni na przygotowania. Przyjedzie więc w dobrej formie, a ja będę przygotowany, by odprawić go przed czasem i znokautować - stwierdził Gorman.

Trzy lata temu po trzech rundach sędziowie dali Pawłowi Wierzbickiemu wygraną nad Gormanem. Abstrahując od punktacji, kontrowersyjnej punktacji, zastanówmy się, gdzie dziś jest Polak, a gdzie Anglik? I właśnie stąd biorą się często problemy polskiego boksu... Charakter!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 19-11-2018 16:48:10 
Ciekawe co zostało z Leapai'a . Gdyby był w formie to byłby faworytem .
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 19-11-2018 17:03:10 
Co znaczy ta konkluzja? Niby gdzie jest? Walczy z wypalonym średniakiem o średnie pieniądze
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 19-11-2018 17:14:43 
Up
A nasi prospekci wogole nie walczą niby wielka nadzieja Cieślak albo wpada na koksie, albo ma kontuzje albo mu gaza za walke nie pasuje. Charakter!
 Autor komentarza: marcinm
Data: 19-11-2018 17:32:34 
szczerze to Lepai jest zawodnikiem na poziomiego Kassiego albo i nie. Jedyne co mial to nienajgorszy cios. W resume mamy Walkera (szklana po czasówie) Beck (po dwóch czasówach) i Boytsov - przereklamowany i sztywny prospekt, z którym walka była wyrównana.

reszta to znane nazwiska ale wynik taki sam czyli porazki. Myślę, że takiego Lepaia spokojnie poskladalby każdy z TOP5 w Polsce tj. Szpila, Izu, Wach, Kownaś a nawet Adamek

Btw. coś wiadomo o Denisie ? Odzyskał troche zdrowia ?
 Autor komentarza: teanshin
Data: 19-11-2018 18:29:51 
Leapai boksuje żeby boksować, był na emeryturze i wrócił zrobił dwie walki z jakimś lokalny journeymanem i zaprosili go do UK. W końcu to były pretendent więc dobre nazwisko dla Gormana. Myślę że przyjeżdża po pieniądze i bardzo szybko się przewróci. Leapai to żadne wyzwanie na dzień dzisiejszy.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 19-11-2018 18:50:39 
Też tak uważam zwyżkujący z walki na walkę prospekt - porucznik Gorman z "Aliens 1986" rozniesie Lepaia w pył.
 Autor komentarza: leon84
Data: 19-11-2018 20:45:08 
Dokładnie też tak pomyślałem.Co to za idiotyczna konkluzja i co ma ta walka do Wierzbickiego???W Anglii boks jest popularnym sportem.Tam co weekend jest po kilka,a nawet kilkanaście gal.Jest sponsorow i mnostwo ludzi co to ogląda.W Polsce boks mało kogo obchodzi.Co to ma wspolnego z charakterem?Choć zastanawiam co sie dzieje z Wierzbickim,bo ogladałem dwie jego walki i coś tam potrafi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.