DARIUSZ MICHALCZEWSKI: ZNAM SIĘ NA BOKSIE, TRZEBA ZADBAĆ O MŁODY

- Szybko potrafię rozpoznać, czy chłopak się do czegoś nadaje, czy nie. Zaczniemy od narybku, młodych chłopaków. Nie zrobiono tego na fali popularności mojej, Gołoty, Adamka, Salety czy Włodarczyka. Nie można zapomnieć o budowaniu fundamentu. Na swoich galach będę chciał pokazać również zawodników zagranicznych. Chcę organizować w Polsce walki na najwyższym poziomie, z potyczkami o mistrzostwo świata włącznie. Drzwi dla mnie są wszędzie otwarte, potrzebuję tylko mieć odpowiedni materiał ludzki - mówi Dariusz Michalczewski, który 8 grudnia imprezą w Gdańsku rozpocznie projekt pod nazwą Tiger Promotions. Jak widzicie "Tygrysa" w roli promotora? Darek odpowiedział na kilka naszych pytań. Zapraszamy!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 18-11-2018 07:20:40 
Michalczewski dobrze mówi o tym że trzeba mieć materiał dobrej jakości aby móc coś zbudować. Dobrze też że jest konkurencja, ale mam takie wrażenie że Michalczewski tylko na początku będzie organizował gale w PL, jak się trochę rozwinie i znajdzie kilka talentów na Polskim podwórku to przeniesie biznes do DE i tam nasi będą boksować. Tam ma swoje znajomości i tam będzie mniejsze ryzyko porażki finansowej. Pytanie tylko czy faktycznie są u nas takie ukryte talenty?
Druga kwestia to telewizja, co z TV? Polsat czy TVP zainteresowane są jakimś kontraktem z Michalczewskim? Polsat raczej nie, bo to wbity nóż w plecy Borka. Jak zareaguje Wasilewski na możliwą współpracę TVP z Michalczewskim?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 18-11-2018 08:53:35 
Arcyciekawy wywiad.

Już wiem co kupię sobie na gwiazdkę - jego biografię.

Promocja młodych? Tak. Do tego sportu trzeba mieć czas i pieniądze.
Czasem obserwuję jak talenty w klubie się wykruszają bo życie, życiem a jakoś na nie trzeba zarobić.

Akurat Tiger ma pieniądze, czasem pojawia się na galach juniorskich/seniorskich.
Liczę że kogoś wyłowi.

Wydaje mi się że to Polsat będzie zainteresowany galami.
Borek stał na Adamku, teraz będzie mu ciężko...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-11-2018 10:55:41 
Ja poczekam wstrzymam się pół roku bosku ani nię będe krytykował ani chwalił, Na pewno ma kontakty w Niemczech zna boks od podszewki bo sam był dobrym fighterem

Ale strasznie się chwali opowiada jakby był zbawcą Polskiego Boksu czas pokaże co wyjdzie niech zorganizuję 2 gale okaże się co są warci jego zawodnicy ile przyjdzie kibiców itp.
Jako człowieka nie będę komentował niech każdy kibic bosku sobie odpowię każdy ma coś za uszamu na to pytanie


Jako boksera ceniłem go w latach 1994 - 2003 choć był chroniony przez swojego promotora Kohla( - to szopka odstawiona w 1 walce Rocchgianim)
w 2 wpełni się zrewanżował wszczególności ) od Roya żadnej walki nie stoczył w Usa a na
lepsi od niego oprócz Roya też byli Tarver , Hopkins i z 2 by się znalazło
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-11-2018 11:05:26 
Dobrego pytanie redaktora odnośnie jego relacji z Kohlem teraz Michalczewski teraz będzie po drugiej stronie baryakdy a Izu też chce zarabiać jak każdy zesztą Bokser
.
.
Poczekamy parę miesięcy wszystko wyjdzie w praniu
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 18-11-2018 15:40:35 
Gala Michalczewskiego ma być pokazywana w polsacie, walka Izu nawet na otwartym polsacie także fajnie. W końcu polsat zaczyna mieć zdrowe podejście i nie banuje zawodników którzy występują na innej stacji, także brawo za rozsądek i oby tak dalej. W Germannii raczej Michalczewski furory nie zrobi Saunderlandowie którzy śą od lat na rynku nie wypelniają małych hal nawet jak mieszają zawodników i rodowici niemcy tez boksują, poza tym do niemiec wchodzi DAZN z ośmioma galami rocznie także duża konkurencyjność. Niestety przewiduje ze Darek szybko zwinie sie z interesu.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 18-11-2018 19:41:47 
...na Gołocie, na mnie ,na Adamnku, Diablo...

Nie wiem czy świadomie ,ale nawet jeśli nie to i tak wielka klasa ,że nie gada jak większość sportowców lub znanych ludzi w Polsce ,tylko ...ja ,ja ,JA...

Ostatnio mówił o tym ,że on wchodzi do boksu i chce współpracować z Wasilewskim i resztą.
Bardzo dobrze sie wypowiadał o Wasylu, i Babilonie i innych, że to oni ciągnęli ostatnie lata boks zawodowy w Polsce ,jakby nie ich zaangażowanie to ten sport byłby w gorszym miejscu niż obecnie.

Dobrze ,że widzi potrzebę mocniejszego wsparcie boksu amatorskiego.
PZB to zapewne organizacja opanowana przez agenturę i post-komunistycznych notabli. Tam im mniej sie dzieje tym lepiej ,bo bez zainteresowania z zewnatrz ,można spokojnie kraść...
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 18-11-2018 20:49:58 
Bije od niego zarozumialstwo,ale fakt, powinien być w galerii sław, zasłużył, z Royem by nie wygrał bo tamten to był kosmos ale jakby nie patrzeć swoje zrobił. Życzę żeby mu sie udało z projektem. Świetna jego biografia jest, polecam.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-11-2018 21:01:48 
Bromantan
boom na boks skończył się w Niemczech 2015 po walce Władmir z Furym tam nie napędzał koniukturę Michalczewski w latach 90 tych czy kiedyś MAske czy Rocky śp
ale Kliczki to oni byli Mistrzami Świata Wagi ciężkiej przecież to do Niemiec a nie do Usa przyjedżalii np.
David Hey czy w 2015 roku Tyson Fury wcześniej Tony Thompson ,Chisora itp. itd a nie odwrotnie do USa czy Anglii nie jezdzilii Kliczki nie licze walki z Jennigsem czy Arreolą.

dla przykładu Szagajev czy Chambers może nie byli wybitni ale na ich walki z Władmirem przychodziło po 40 tys kibiców nie wiem czy na walke z przeciętnym Sosnowskim nie było coś ponad 4o tys ale głowy nie dam.


Czyli nie zależnie czy to był Sosnowski przeciętny czy goście z czołówki jak Solis, Chisora
Niemcy kupowali bilety i tłumnie przychodzili na Kliczków.
Jeden wyjątek to walka Adamka z Vitem we Wrocławiu gdzie było ponad 4o tys już w Polsce nie prędko tyle kibiców przyjdzie na walkę w Polsce.

Teraz jest Joshua co wyprzedaje całe stadion 80 tys w Anglii i Wilder USA gdzie przychodzą max 10 tys ludzico Do Michalczewskiego on z Izu świata nie zwojuje może w Gdańsku jak przyjdzie mu 8 tys to będzie duży sukces.
Pożyjemy zobaczymy co się wydarzy.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-11-2018 21:07:47 
Nie przepadam za Michalczewskim (ze względu na decyzje dot. zmiany barw) ale trzeba przyznać kilka rzeczy: bokserem był bardzo dobrym, był gorszy niż RJJ, zdarzało mu się aktorzyć. Tak czy owak wydaje się być inteligentnym gościem z jakąś wizją, jeżeli będzie w tym trwał to może coś podziałać. Jeżeli prawdą jest, że jego gala ma być w polsacie można domniemać, ze tutaj będzie nie tyle konukrencja co pomoc Borka - duet Michalczewski+Borek mógłby być zdrowym rozwiązaniem. Poczekamy zobaczymy
 Autor komentarza: Mars
Data: 18-11-2018 21:30:13 
Żadnych duetów! Borek niech robi swoje, a wszyscy wiemy że już niewiele się nachapie bo Adamek już skończył...

Co do Darka to w tym wywiadzie z Łukaszem jest cholernie szczery! A wg swoich byłych pracodawców lojalny!
Jak była rozmowa na temat swojego promotora to Michalczewski ją fajnie uciął... Klaus Peter Kohl? tak chciałem być dyrektorem sportowym ale on się nie zgodził... ale to nie jest rozmowa na teraz!
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-11-2018 22:15:48 
Mars ja myśle podobnie żadnych duetów Borek już się wycofał bo Adamek przegrał nachapał się to fakt przedy wszystkim mamił kibiców i bajki w stylu że może będę musiał sprzedać Mieszkanie w Warszawie jak gala się finansowo będzie klapa!!! może neich powie ile ma mieszkań takie teskty dla januszy bosku !!!
 Autor komentarza: marcinm
Data: 18-11-2018 23:42:41 
@up & @up

ja tylko domniemam i stawiam teze, jak jest nie mam pojecia. ale teksty w stylu "żadnych duetów" są chyba na wyrost. Czy taki solorz mająć kogoś kto już wsadził nos w pewne rzeczy (Borka) będzie wolał pchać kase w Tigera ? każdy biznesmen wyciągnąłby plusy jednego i drugiego żeby zoptymalizować zyski. Michalczewski ma twarz i znajomości - twarz przez część kibiców znienawidzoną, Borek ma zaplecze telewizyjne, twarz i jakieś tam pojęcie, aż się prosi o kooperacje - niekoniecznie oficjalną. Do tego patrząc na ich deklaracje obydwaj mają punkty wspólne tj. Darek wchodzi na rynek i chce dobrego poziomu, Mateusz raczej sie wycofa jako propomotor ale tez celowal w niezle zestawienia. Więc, z całym szacunkiem, januszem boksu jest ktoś kto zakłada że TV, która daje kase i promocje, wybierze takiego Darka zamiast etatowego pracownika (w całkowita niezaleznosc PBN u MB Promotions nie wierze)
 Autor komentarza: ArturSzklankaSzpilka
Data: 19-11-2018 09:37:33 
Ja tam lubię Michalczewskiego. Twardy, charyzmatyczny ... i szalony.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.