WOKÓŁ WAGI CIĘŻKIEJ - 16 LISTOPADA 2018

Nic tak nie pasjonuje kibiców jak zmagania tych największych i najmocniej bijących. Przedstawiamy Wam skrót wiadomości - tylko z wagi ciężkiej.

Daniel Dubois (9-0, 8 KO), 21-letni angielski prospekt wagi ciężkiej, kolejny pojedynek stoczy 15 grudnia w Brentwood. Rywal nieznany.

Już 8 grudnia w Zagrzebiu gala Hrgović vs Perea. Podczas tego wieczoru Petar Milas (13-0, 10 KO) skrzyżuje rękawice z dobrze nam znanym z walk z Głowackim oraz Cieślakiem, Siergiejem Radczenką (6-2, 1 KO). 23-letni Chorwat ma już na rozkładzie Kevina Johnsona oraz Francesco Pianetę.

Oscar Rivas (24-0, 17 KO) to kolejny ciekawy zawodnik wagi ciężkiej. Kolejny występ zanotuje 1 grudnia w  Quebec, gdzie spotka się z Fabio Maldonado (26-0, 25 KO). Brazylijczyk w walce MMA w stójce bił samego Fiodora Jemielianenkę, więc pomimo różnicy w warunkach fizycznych powinno być ciekawie. - Jeśli tylko nadarzy się okazja, znokautuję go - zapowiada Rivas.

- Ten facet jest dobry w gadce. Zobaczymy, czy w ringu będzie równie mocny. To dla mnie wielka szansa. Bardzo ciężko trenowałem i nie mam przed nim żadnego strachu, wszak przed Kliczką i Takamem zrobiłem wiele rund sparingowych z Anthonym Joshuą. W sobotę zszokuję świat bokserski - zaciera ręce Bogdan Dinu (18-0, 14 KO), który w niedzielny poranek czasu polskiego przystąpi do walki z faworyzowanym Jarrellem Millerem (22-0-1, 19 KO).

- Cały czas pozostawałem w treningu i będę gotowy na sto procent. Wygram, a potem będę chciał rewanżu z Wilderem, bo wierzę, że on znokautuje Fury'ego. Miałem zranionego Wildera, wyciągnąłem wnioski z tamtej porażki i nasz ewentualny rewanż wyglądałby inaczej - zapewnia Luis Ortiz (29-1, 25 KO), który 1 grudnia w Los Angeles podczas gali Wilder vs Fury spotka się z Travisem Kauffmanem (32-2, 23 KO).

- To będzie jeszcze lepsza walka niż ta pierwsza. Mówisz o rewanżu z Joshuą, ale po naszym rewanżu oni już nie będą chcieli dać ci tej walki - mówi Dereck Chisora (29-8, 21 KO), który 22 grudnia w Londynie wyjdzie do drugiej potyczki z Dillianem Whyte'em (24-1, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 17-11-2018 07:19:03 
Oscar Rivas to jest ciekawy przypadek w HW. Ma nieskazitelny rekord a nikt się nim nie interesuje. Jest już po 30-tce ma 24 wygrane walki gdzie największymi skalpami na jego koncie są Abell i Jeremy Bates którego kiedyś w PL odprawił Gołota. Niby znane nazwisko w boksie a tak na prawdę nic o nim nie słychać. Albo ma słabych promotorów, albo on sam zdecydował że będzie boksował sobie gdzieś tam za kulisami wielkiego boksu.
 Autor komentarza: Sajnal07
Data: 17-11-2018 13:41:56 
Z Rivasem jest taki problem ze podobno chłop ma poważne problemy ze wzrokiem i to ostro hamuje jego kariere.Miał walczyć bodajże z Washingtonem jakiś czas temu i lekarz nie pozwolił mu wyjść do ringu .Myślę to jest też powodem tego ze jak dotąd nie walczyl z wymagajacymi przeciwnikami.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.