KRZYSZTOF GŁOWACKI: TO JEDNA WALKA, A JA CHCĘ WYGRAĆ CAŁY TURNIEJ

- Celem jest wygrana w całym turnieju. Na pewno muszę jeszcze poprawić obronę. Krótka przerwa i wracam do ciężkiej pracy - mówi Krzysztof Głowacki (31-1, 19 KO), który w ćwierćfinale turnieju World Boxing Super Series pokonał Maksima Własowa (42-3, 25 KO), a w półfinale skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem świata, Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO). I właśnie o tych dwóch walkach opowiedział "Główka" na lotnisku tuż po przylocie z Chicago.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Damixxx
Data: 13-11-2018 16:33:05 
po pierwszej rundzie dla mnie Głowacki faworytem turnieju

Tabiti nic nie pokazał, Dorticos miał zniszczyć Masternaka a dali równą walke moim zdaniem. Breidis zawiódł.

Szkoda ze pary pólfinałowe tak ostawione - Breidis powinien się spotkac z Głowką w finale. A tak mam nadzieje finał Głowaki - Dorticos.

Generalnie zakładając ze Głowacki pokona Breidisa i w finale Dorticosa to w wadze cruiser za duzo wyzwań tez juz miec nie bedzie. Zostaje Gasijew i kto jeszcze? Moze Lebiedev. Na cieżką Głowacki nie ma warunków, zostaje tłuczenie zaplecza kategorii. Ewentualnie moze Okolie się juz doczłapie do mandatory to walka za sporą kase w UK
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 13-11-2018 17:02:13 
Ale się kolega rozpędził...
Najpierw niech pokona Briedisa, co nie jest żadnym pewnikiem. Ja bym nie skupiał się nad tym jaki był Briedis w słabszej swojej walce tylko jaki był w swojej najlepszej. A taki Briedis to będzie dużym problemem dla każdego. Ponadto jeśli wygra i spotka się w finale z Dorticosem to tutaj szanse też 50/50 Bo obaj biją mocno i obaj nastawiają się na mocne uderzenia. Pytanie - kto kogo tam przełamie?
 Autor komentarza: Clevland
Data: 13-11-2018 17:19:14 
Pytanie gdzie będzie walka.
Wasilewski potrafi wiele więc może w Polsce.
Briedis w zasięgu.
Trzeba pamiętać że Głowacki potrafi dostosować swój poziom do przciwnika a nawet wznieść się wyżej.
Z Własowem widać że brakowało szybkości.
Może nie sparował z jakimiś 60kg zawodnikami.

Mi się wydaje że Briedis jest łatwiekszy od Dorticosa.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 13-11-2018 19:06:27 
Krzyśka da się lubić twardy fighter ale Bredis to nie byle kto nie dość że dobry technicznie to ma bardzo mocny cios oczym np. przekonał się 112 kg kloc Charr Usykowi też dał trudną walkę.
Jest tenedecja spadkowa pewna u Łotysza w walce z GEvorem w poórwnaniu do dobrej walki z Usykiem. ale to dobry silny i mocno bijący fighterMyśle że lepiej się przygotuję na Głowackiego , Ale trzeba też pochwalić Głowackiego walczył z dobrym technicznie fighterem gościem z pierwszej 10 tki i za to duży plus!!


Dorticos jak ruszy ostro to znokatuję tabittiego nie przekonuję mnie ten Amerykaniec
co Do Bredis - Głowacki dla mnie minimlanym faworytem Bredis ale oczywiście Głowacki ma szanse.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 13-11-2018 19:21:26 
Walka w Rydze.
 Autor komentarza: Mike555
Data: 13-11-2018 20:01:41 
Briedis ma tendencję spadkową, a Głowacki chyba kryzys ma za sobą. Żeby jednak wygrać z Briedisem potrzebny będzie neutralny teren i sędziowie, ringowy też. W walce Parker vs Whyta widać było, ile może zmienić kupiony sędzia ringowy. Ja szczerze mówiąc myślałem, że Briedis jest lepszy. Prawda jest taka, że z Usykiem przegrał wyraźnie tyle, że ciągle faulował i klinczował. Po ostatnich walkach powiedziałbym, że to Krzysztof jest faworytem.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 13-11-2018 20:13:27 
Nie sądzę aby neutralny teren coś tutaj wnosił. Uczciwe jest sędziowanie w tym turnieju. Myślę że to za sprawą organizatorów
 Autor komentarza: PasjaBoks95
Data: 13-11-2018 20:57:17 
Piterson
Uczciwe sędziowanie? Gościu co Ty pierdolisz?? Obejrzyj sobie walkę Briedisa z Gevorem i zastanów się następnym razem jak coś napiszesz.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 13-11-2018 22:12:05 
Ostatniej walki Briedisa nie oglądałem akurat bo spałem. Jedynie z komentarzy po walce wiem ze nie za dobrze. Dobrze pamiętam za to poprzednia edycje. I tam była walka Briedis - Usyk i odbyła się ona w Rydze i była wyrównana. Jakoś nie przekrecili Usyka... W innych walkach też nie widziałem żeby były jakieś wały.
Ale chyba muszę zobaczyć tą walkę skoro mówisz że taki wał na Gevorze
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.