RING TELEGRAM (12 LISTOPADA 2018)

Dla nas w ostatnich godzinach liczyły się tylko trzy tematy - Wach vs Szpilka, Bellew vs Usyk oraz Głowacki vs Własow. Teraz więc skrót wiadomości z tych mniejszych wydarzeń w naszym cyklicznym Ring Telegramie.

Tevin Farmer (27-4-1, 6 KO) - mistrz świata kategorii super piórkowej federacji IBF, do drugiej obrony pasa podejdzie 15 grudnia w Nowym Jorku podczas gali Canelo vs Fielding. W rolę pretendenta wcieli się Francisco Fonseca (22-1-1, 16 KO).

Należący do czołówki wagi półciężkiej Sullivan Barrera (22-2, 14 KO) poinformował, że od teraz jest wolnym zawodnikiem i może decydować o swojej przyszłości. Kubańczyk dopiero co pokonał wysoko na punkty Seana Monaghana. Teraz chętnie zmierzyłby się z Badou Jackiem i rzuca mu rękawicę.

Tomoki Kameda (36-2, 20 KO), były mistrz świata wagi koguciej, pokonał dziś na punkty (116:112 i 2x 117:111) Abigaila Medinę (19-4-2, 10 KO), sięgając po pas WBC dywizji junior piórkowej w wersji tymczasowej.

Joe Joyce (6-0, 6 KO) będzie kontynuował karierę za oceanem. Wicemistrz olimpijski wagi super ciężkiej zakończył krótką współpracę promotorską z Davidem Haye'em. Teraz jego karierę będą prowadzić już tylko Richard Schaefer jako promotor oraz Al Haymon w roli menadżera.

Jose Uzcategui (28-2, 23 KO), champion IBF kategorii super średniej, dostał od federacji nakaz spotkania z Calebem Plantem (17-0, 10 KO). Obie strony mają30 dni na negocjacje.

Rob Brant (24-1, 16 KO), który w zeszłym miesiącu nieoczekiwanie pokonał Ryotę Muratę, odbierając mu pas WBA Regular wagi średniej, dogaduje właśnie ostatnie szczegóły kontraktu z grupą Top Rank, której gwiazdą był właśnie Murata. Co ciekawe Japończykowi za kilka tygodni kończy się umowa z tą samą stajnią.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.