PAWEŁ STĘPIEŃ PO WYGRANEJ NAD SUCHOCKIM: TO BYŁ ZIMNY PRYSZNIC

- To był zimny prysznic, ale dzięki temu w walkach na wyższym poziomie będę wiedział, jak się mam zachować. Mierzę wysoko, lecz z drugiej strony nie ma się co spieszyć za bardzo - powiedział po kolejnej wygranej przed czasem Paweł Stępień (12-0, 11 KO). Wszystko skończyło się dobrze, ale w pewnym momencie, po lewym sierpowym Dimitrija Suchockiego (23-7, 16 KO), zrobiło się naprawdę groźnie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 11-11-2018 20:16:56 
Masa niepotrzebnych ruchów i spory nadmiar pajacowania kompletnie niepotrzebnego. Facet ma chyba trochę zbyt wysokie mniemanie o swoich możliwościach.
Momentami w tej walce zachowywał się jak totalny kretyn za przeproszeniem. Ostentacyjne odwracanie się plecami i odchodzenie w ten sposób od rywala, stawanie przy linach i celowe przyjmowanie ciosów z tym swoim gibaniem ala Floyd. Bicie z jakiś dziwnych pozycji (pewnie gdyby mógł to by bił z wyskoku byleby przyszpanować).
Gdyby jeszcze pamiętał przy tym wszystkim że jest bokserem i ma bić a on bije z rzadka jakieś pojedyncze uderzenia- ot po prostu na rzecz tej całej pajacerki zapomina nawet o ciosach.
Irytowała mnie jego walka. Oczywiście wygrał i swoje atuty ma ale podejście powinien zmienić.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 11-11-2018 20:27:38 
Nasz polski RoJ Jones Jr :P
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 11-11-2018 20:31:26 
Up. Zgadzam sie facet dużo pajacuje mało bije, dobrze ze tym razem wage zrobił bo ostatnio sie wogóle tym nie przejmował. Taki pseudo roy jones junior jesli chodzi o styl. Zobaczymy kogo mu Wasilewski teraz wyciągnie były plany walki z Matyją ale Wasilewski szybko sie z tego wycofał na naszym podwórku jest kilku niezłych półciężkich można by było fajne zestawienia zrobić ale po co? Po tej walce pewnie ktoś z afryki do stepnia przyleci po wypłate.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 11-11-2018 20:50:23 
Nie chce hejtować tego młodego chłopaka
Ale obawiam się że Wasil pompuje BaLoNa, a w efekcie wyjdzie jak z Kołodziejem.
Tu nie ma co hodować rekordu tylko wyciągać wnioski i brać coraz to lepszych rywali
Według mnie to na dzień dzis taki Parzęczewski też z półciężkiej robi go do jednej mordy mimo tego "ładnego" rekordu Stępla.
 Autor komentarza: leon84
Data: 11-11-2018 21:01:46 
Chłopak w 12 rundzie walczył z Suchockim.Wcześniej już walczył z niezłym Lesterem,a ten Parzęczewski ile ma walk i z kim on to walczył?Właśnie takie walki są potrzebne,z dobrymi rywalami,żeby się mogł uczyć,bo co mu dadzą takie walki jak z Ludwiczakiem np?Stępien jest dobry,tylko fakt drażni te jego pajacowanie w ringu,Wierzę że stac go na walki o najwyższe cele.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 11-11-2018 21:39:44 
Jak przestanie pajacowac, nie widze problemów dawać mu lepszych przeciwników.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 12-11-2018 17:59:59 
tania podróbka Roya Jonesa i Proksy walka na plus ale pajacowanie to tylko na chwilę + to że deski
rusek go posadził , taki redaktor Garczarczyk powiedział dobrze nie pajacuj bo nie jesteś Royem Jonsem sama prawda niech zawalczy z kimś z pierwszej 15 ki zobaczymy co jest wart
z drugiej strony w półciężkiej są nieco słabsi jak Matyja czy Parzeczewski.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.