WYGRANE ZYŚKA I RÓŻAŃSKIEGO

Trwa gala KnockOut Boxing Night #5. Za nami już dwie walki w Gliwicach. Zwycięstwa do swoich rekordów dopisali Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) w wadze junior średniej oraz Łukasz Różański (10-0, 9 KO).

Przemek pewnie wypunktował Igora Fanijana (16-17-3, 8 KO) na dystansie ośmiu rund, choc można mu zarzucić, że momentami niepotrzebnie chciał się bić zamiast boksować.

Na Łukasza natarł przez kilkadziesiąt sekund Eugen Buchmueller (13-4, 10 KO), lecz Polak spokojnie to przetrzymał i prawym sierpowym w okolice ucha zmusił do przyklęknięcia. Za moment taki samy prawy sierp Różańskiego zakończył walkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-11-2018 20:56:19 
Z Różańskiego nic nie będzie, może sobie boksować na Polskich galach później gdzieś sprzedać rekord zagranicą.
Fajna walka Allena na gali w UK, chłop ma łeb z kamienia, tyle bomb co tam wylądowało to poezja. Różański mógłby z nim zaboksować, dwa bijoki.
 Autor komentarza: leon84
Data: 10-11-2018 21:57:09 
Też oglądałem walkę Allen-Bracamonte i ten Argentynczyk całkiem niezły.Szkoda takich zawodników,bo dowiaduje sie o walce okolo 2-3 tygodni przed pojedynkiem,a walka na 10 rund i potem jak tu wygrać...Różanskiemu można by w koncu dać przeciwnika na jakims poziomie.zamiast ściągać takich ogorkow,to można by dać walkę z Werwejko lub ze Siwym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.