IGOR JAKUBOWSKI ZWYCIĘSKO ZADEBIUTOWAŁ NA ZAWODOWYM RINGU

Igor Jakubowski (1-0) ma już za sobą pierwszy zawodowy start. Nasz wicemistrz Europy amatorów nie bez problemów, ale pokonał na punkty Oleksieja Żuka (2-1).

Przede wszystkim pięściarz z Konina boksował bardzo spięty, choć pewnie można to poniekąd zrzucić na kark zawodowego debiutu i chęci pokazania się z jak najlepszej strony w swoim rodzinnym mieście. Mimo wszystko "Cygan"  od początku walki zbyt często dawał się trafiać sygnalizowanymi ciosami zawodnika z Ukrainy, był chaotyczny i niedbały w defensywie. Warto by było też popracować nad kondycją, bo po trzeciej rundzie Igor oddychał już bardzo ciężko.

Dobre momenty w tym pojedynku Jakubowskiego można byłoby policzyć na palcach jednej ręki, choć na szczęście Żuk miał ich jeszcze mniej. Najlepsza dla Polaka była zdecydowanie ostatnia, szósta runda, w której w końcu mieliśmy okazję oglądać ładne przepuszczenia i celne kontrataki wicemistrza Europy z Samokowa. Werdykt sędzów był jednomyślny 58-56, 59-55, 59-55 na korzyść Jakubowskiego. Jest pierwsze zwycięstwo, ale Igora stać na zdecydowanie lepszy boks.

- Niewiele osób o tym wie, ale boksowałem ze złamaną prawą ręką. Zwycięstwo trochę wymęczone, ale najważniejsze, że jest - powiedział tuż po walce Jakubowski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 09-11-2018 23:53:56 
Walka piękna nie była,ale szacunek dla Jakubowskiego,że walczył ze złamaną ręka.Mam nadzieję,że w następnej walce bedzie dużo lepiej.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 10-11-2018 09:08:14 
Tak rzeczywiście będzie dużo lepiej.Czy boksersko? Czy będzie walczył ze złamaną nogą?Po co w ogóle takie bzdety ze strony zawodnika.Niewiele osób o tym wie.O czym?A ci co wiedzieli to jacyś wtajemniczeni?Kiedy ta ręka została złamana?Co za bzdury.Co to za zawodnik i młodzieniec może powiedzieć-złamana ręka.Poziom wiedzy pokrywa się z poziomem boksowania.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 10-11-2018 09:20:44 
Mocno zbudowany jak na cruisera, warunki świetne na tą wagę, boksersko na tle takiego przeciwnika wyglądał nie najgorzej,zobaczymy co będzie dalej.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 10-11-2018 10:15:45 
Nie miał złamanej ręki .TO BZDURY .
Zamiast powiedzieć ze nie miał tlenu aby walczyć to wymyśla złamanie ręki .Po co tyle mięśni?
A jakby przegrał ?
Kto wychodzi do walki ze złamaną ręką lekceważąc swoje 0 w rekordzie w tak debilski sposób?
A jakby nie mógł kontynuować walki i miałby porażkę ? Nie szkoda ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.