GASIJEW WRÓCI W MARCU?

Być może w marcu na ring wróci były mistrz WBA i IBF w wadze junior ciężkiej Murat Gasijew (26-1, 19 KO), poinformował jego trener Abel Sanchez.

25-latek po raz ostatni boksował w lipcu, kiedy przegrał w finale turnieju World Boxing Super Series z Aleksandrem Usykiem (15-0, 11 KO). W pojedynku z Ukraińcem nabawił się kontuzji lewego barku, która uniemożliwiła mu szybki powrót na ring. Powoli jednak Gasijew zaczyna już myśleć o dołączeniu do swojego szkoleniowca w gymie w Big Bear w Kalifornii.

- Myślę, że przyleci na samym początku roku. Wysłał mi wiadomość, chce już wrócić do gymu. Rehabilitacja potrwa pewnie jeszcze kilka miesięcy, ale mam nadzieję, że w marcu stoczy kolejną walkę - powiedział Sanchez.

Gasijew przegrał z Usykiem jednogłośną decyzją sędziów. We wcześniejszej fazie turnieju pokonał przed czasem Krzysztofa Włodarczyka (KO3) i Yuniera Dorticosa (TKO12).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 09-11-2018 14:01:17 
Mam nadziej że 2 walki na przetarcie i jakaś eliminator 25 nie jest wyboksowany nabierze doświadczenia rutyny przegrał wyraźnie z Usykiem bo mu stylowo nie pasował
Ale z usykiem przegrywa każdy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.