HAYE: JAK BELLEW TRAFI LEWYM SIERPEM, TO WSZYSTKO MOŻE ZMIENIĆ

David Haye mówi, że Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) może pokonać Aleksandra Usyka (15-0, 11 KO), jeśli trafi go tym samym ciosem, którym trafił jego.

"Hayemaker" dwukrotnie przegrał z zawodnikiem z Liverpoolu, a w rewanżu trzykrotnie leżał na deskach. Dobrze więc zna siłę swojego rodaka.

- Walka na dystans z kimś tak dobrym technicznie to mogłaby być zła strategia. Potrzebne są kontry, trzeba sprawić, żeby Usyk musiał sięgać swoimi ciosami, żeby musiał iść do przodu. Uważam, że kontry Bellew są bardzo niedoceniane. Sam je lekceważyłem i kilka razy wylądowałem na deskach - oznajmił.

- Usyk zawsze był trudny do trafienia. Ma atuty, które mogą sprawić, że będzie to dla Bellew bardzo niewygodna walka. Tony ma jednak jeden atut, który może wszystko zniwelować, tj. lewy sierpowy. Jeśli trafi nim w głowę, a potem poprawi na tułów, to naprawdę może odmienić losy pojedynku - dodał.

W starciu z Bellew Usyk będzie bronić pasów WBA, WBC, WBO oraz IBF w wadze junior ciężkiej. Transmisję z sobotniej gali w Manchesterze przeprowadzi Polsat Sport. Początek o godzinie 20:00.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 09-11-2018 11:31:16 
Ja bym jeszcze dodał, że bellew (zanim haye'a nogi się rozjechały) wyłapał kilka lutów Davida i przetrzymał to bezproblemowo. Usyk nie bije jakoś nadzwyczajnie mocno i jak dojdzie do bójki będzie to uczta dla oka.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 09-11-2018 12:04:48 
X lat temu widziałem wymianę między Usykiem a jakimś zawodnikiem.
W tej wymianie Usyk zadał zajebiście szybkiego sierpa (było to widoczne w powtórce w zwolnionym tempie) którym posadził przeciwnika.
Mam to jeszcze przed oczyma.
Usyk w bójce też ma atuty.

Wydaje mi się że nie będzie chciał się bić z Bellew i będzie się wycofywał.
Będzie raczej szukał uderzenia gdy Bellew będzie skracał dystans.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 09-11-2018 12:14:11 
Haye po wznowieniu kariery to pokazal moze ze 20% tego co prezentowal chociazby z Chisora. Co innego stac w miejscu i probowac scinac rywala jednym ciosem, a byc mobilnym w ringu i bic kombinacjami.
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 09-11-2018 14:18:08 
Ten Bellew to pewnie nawet nie jest poziom Głowackiego ...Bellew trafił na starego i kulawego Haye to co miał zejść z ringu i poddać walke bo to niegodne walczyć ze starym kaleką...Bellew to poziom lekko nad Zimnochem
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 09-11-2018 14:31:44 
Zgodze się z kimś co pisze Hey walce z Bellew może nie ale 40 % z walki z Chisorą z 2012 tam była operacja barku wcześniej myśle że poiprezował trochę celbryctwa Bellew w idealny moment trafił bo wczęsniej meczył się z Masternakiem a Makabu trochę szczęścia miał ale wygrał przed czasem.

Nie skreślam całkowicie Bellew ma doświadczenie bo potrafi zaryzykować ma jaja ale USyk w absolutnym Prime duża szybkość dynamika praca nóg i szybkie ręce

dy dobra obrona Usyk ma jaja nie boi jechać na teren rywali .

Na Punkty Usyk ale Bellew się myśle postawi i nie da znokutować
Jakaby jakimś trafem wygrał Belleew bardzo duża niespodzianka ale nie sensacja ! bo były Mistrz Świata w Cruser jak GAsijev , Bredis wiec nie przypadkowy zawodnik z poza pierwszej 2o tki!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.