JEDNAK NIE BĘDZIE WALKI MAYWEATHERA!

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) wraca? Niekoniecznie... Wygląda na to, że nie dojdzie do jego walki z Tenshin Nasukawą.

Dwa dni temu dowiedzieliśmy się, że "Piękniś" spotka się z japońskim kickbokserem w walce, których reguł jeszcze nie znamy. I nie poznamy. Dziś Floyd wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył, jakoby miał wystąpić podczas sylwestrowej gali organizacji Rizin Fighting Federation w Saitamie.

"Nigdy nie zgodziłem się na oficjalną walkę z Nasukawą. Szczerze mówiąc wcześniej o nim nawet nie słyszałem, dopóki nie poleciałem do Japonii. Miałem wystąpić w walce pokazowej, trzy rundy po dziewięć minut z przeciwnikiem wskazanym przez Rizin Fighting Federation. To miał być występ dla małej grupy kibiców za wielkie pieniądze. Kiedy przybyłem na konferencję prasową, mój zespół i ja byliśmy kompletnie zaskoczeni nowym projektem. Powinniśmy zareagować natychmiast. Chciałbym przeprosić wszystkich moich kibiców za te mylące informacje. Zapewniam was, że ja również byłem zaskoczony nowymi ustaleniami, które nikt z nami nie konsultował" - napisał między innymi w oświadczeniu Mayweather Jr, były mistrz świata pięciu kategorii, od super piórkowej, aż po junior średnią.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 07-11-2018 21:18:29 
Komedia...
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 07-11-2018 21:23:29 
No i dobrze jak ma wracać to niech walczy z kimś konkretnym...
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 07-11-2018 21:24:10 
Może w tej całej jego świcie znalazł się w końcu ktoś umiejacy czytac i przejrzał kontrakt po tym jak zobaczyli masę newsów w sieci...
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 07-11-2018 22:03:22 
no .. może ciebie ciorny by wzięli :) hahahahaah
 Autor komentarza: Aruna
Data: 07-11-2018 22:05:20 
Mayweather zrobi wszystko. Jak tylko hajsy beda sie zgadzac :)
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 07-11-2018 22:13:26 
a przepraszam ciorny to pewnie gdzieś smarował ze i tak walki nie bedzie i patrzta :) "ni ma" hehe :)


apropo z waszego trol składu gdzie sie podział smerf poeta? :)
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 07-11-2018 22:43:33 
I bardzo dobrze. Obawiałem się, że Floyd zacznie rozmieniać się na drobne. Walka z jakimś kickbokserem na zasadach innych niż bokserskie byłaby dla Floyda głupotą. Rozumiem, że przy takiej rozpoznawalności i marce Floyd otrzymuje wiele propozycji, które kuszą wysokimi kwotami, ale kiedyś trzeba powiedzieć stop i nie warto psuć rekordu, jak i własnego wizerunku. Poza tym kibice chyba nie chcieliby tego oglądać. Czasem lepiej być niż mieć. Te dodatkowe miliony, które wpadłyby do kieszeni Mayweathera i tak niewiele zmienią już w jego stanie posiadania. Oczywiście nikt mu nie zabrania zarabiać pieniędzy, ale może już na innym polu - może promotorka, albo sieć siłowni, albo jakaś własna marka odzieżowa.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-11-2018 22:47:05 
Ciekawe kiedy Polsat do Adamka zadzwoni .
 Autor komentarza: leon84
Data: 07-11-2018 23:25:05 
Pewnie chodziło,że walka ma być na innych zasadach niż bokserskie to FMJ zmienił zdanie.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 07-11-2018 23:30:40 
Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy zarzucają Floydowi rozmienianie się na drobne (i nie chodzi mi tutaj tylko o kolegę @Ghostbuster). Ludzie, jakie rozmienianie się na drobne?! Jeśli zarabiając 300 milionów dolarów, w walce z Connorem, lub teraz uczestnicząc w walce pokazowej za prawie 100 milionów, na jego zasadach, ktoś twierdzi, że to jest rozmienianie się na drobne, to po prostu ktoś nie ma absolutnie żadnego pojęcia, co ten termin oznacza. Rozmienia się na drobne Roy Jones Junior, walcząc z no name'mi, za śmieszne pieniądze, na podrzędnych galach i do tego jeszcze przegrywa. " Money" jest prawdziwym biznesowym geniuszem, a to, co teraz wyprawia, to prawdziwy biznesowy majstersztyk. Walczy z gośćmi, których wie, że pokona. Zarabia setki milionów dolarów i ciągle zdobywa nowy fame. Zna go już każdy kibic boksu, mma, a teraz nawet każdy Japończyk będzie wiedział, kim jest Floyd Mayweather. Nigdy nie było kogoś takiego w sporcie. Naprawdę czapki z głów.
 Autor komentarza: leon84
Data: 07-11-2018 23:45:02 
Up
Może dlatego,że niektórzy uwielbiają sport,a nie kabaret.FMJ był kapitalnym bokserem,a teraz to szuka tylko cyrkowych walk za kasę,w ktorych sie zbytnio nie przemęczy...Mi się wydaje,że każdy by wolał obejrzeć rewanż z Canelo,albo z Mannym,a nie ten cały kabaret.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 07-11-2018 23:53:35 
leon84

Ale właśnie Floyd ma, jak mało kto prawo do tego "kabaretu". On już swoje zrobił w boksie. Teraz odcina kupony, bo sobie na to zasłużył. Zaręczam, że każdy gdyby był na jego miejscu zrobiłby to samo. Tylko głupek nie wziąłby 300 baniek, za z góry wygraną walkę.
 Autor komentarza: leon84
Data: 08-11-2018 00:13:06 
A to są jakieś podziały kto zasłużył,a kto nie???Nie słyszałem,żeby taki Kliczko nawet rozpatrywał walkę w kabarecie.W jego wieku to on walczył z AJ i za to zawsze będę go szanował,a za walkę z Canelo,FMJ by zarobił sporo wiecej,bo chyba każdy fan boksu na świecie chciałby zobaczyć ten rewanż
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 08-11-2018 00:32:12 
leon84

Zapewne nie słyszałeś nic o Kliczko, żeby rozpatrywał "walkę w kabarecie", bo tak się składa, że nikt Kliczce nie oferował tak wielkich pieniędzy, za taką walkę. Już widzę, jak Władziu odmawia czeku na 300 milionów dolarów, za pojedynek np. z Cormierem z UFC:).

Co do walki Kliczko-AJ, to Ukrainiec miał już na koncie 4 porażki, więc tak naprawdę srał na to, czy przegra z Brytyjczykiem, czy nie. Pozycja Floyda jest z goła inna. On nie ma żadnej porażki na koncie i cała swoją pozycję, zarówno sportową, jak i marketingową, budował na kulcie zero porażek, co właśnie teraz procentuje. Jeśli myślisz, że Floyd będzie ryzykował utratę tego wszystkiego i zaryzykuje walkę z Canelo, czyli piesciarzem, który wchodzi w swój Prime, mało tego walczy 3 kategorie wagowe wyżej, niż on, to chyba inaczej postrzegamy boks. Jestem na 100% pewny, że gdyby Amerykanin miał chociaż jedną porażkę w rekordzie, to do rewanżu między nimi by doszło.
 Autor komentarza: leon84
Data: 08-11-2018 09:09:07 
Up
FMJ mówi,że Canelo słaby i dla niego by to była łatwa walka,więc w czym problem.Manny jest od niego starszy,a też z nim nie chce walczyć...gdyby Floyd walczył w wieku co Kliczko też by nie miał zera na koncie.No ale masz rację.Tylko o te zero,chodzi.Przecież Floyd nie może już ryzykować,żeby je stracić.Inni zawodnicy typu Garcia też powinni unikać walki np ze Spencem i iść dwie kategorie w gore,bo przecież może stracić te zero w rekordzie.Nie na tym polega sport kolego.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 08-11-2018 09:10:37 
Wiadomo, że Floyd boksując raz do roku, w wieku 40 lat, z pewnością nie będzie się już porywał na rewanż z Alvarezem, który teraz jest w życiowej formie, do tego jest cięższy i raczej Floyd nie miałby z nim szans. Myślę, że jedynym rywalem, który rzeczywiście mógłby skusić Mayweathera do podjęcia ryzyka jest Pacquiao. Ich rewanż mógłby przynieść niezłe pieniądze, do tego pod względem czysto sportowym też byłaby ciekawa walka. Pytanie tylko czy na takie ryzyko skusi się Floyd, bo jak ktoś wyżej napisał on ryzykuje nie tylko porażkę ale także 0 w rekordzie.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 08-11-2018 11:12:15 
leon84

"FMJ mówi,że Canelo słaby i dla niego by to była łatwa walka,więc w czym problem."

Kolego, czy Ty oglądasz boks od wczoraj? Przecież w boksie to jest normalne, że przeciwnicy dewaułują swoją wartość. Jest masa takich przykładów, gdy ktoś komuś uwłacza słownie, ale tak naprawdę myśli inaczej.

"gdyby Floyd walczył w wieku co Kliczko też by nie miał zera na koncie."

Ale tego to Ty nie wiesz. Wszystko zależy od przeciwnika. Jak dla mnie, to nie licząc Spance Jr. i Crawforda, z każdym innym zawodnikiem swojej wagi, gładko by wygrał.

"Inni zawodnicy typu Garcia też powinni unikać walki np ze Spencem i iść dwie kategorie w gore,bo przecież może stracić te zero w rekordzie."

Ale o czym Ty piszesz? Przecież Garcia i Floyd są w zupełnie innych światach. Garcia na dzień dzisiejszy ma praktycznie żadną pozycję marketingową. Nie stoją za nim tak olbrzymie pieniądze. On dopiero buduje swoją markę. Przecież Money w jego wieku, a nawet później, również ryzykował, przeskawkiwał po wagach i lał kolejnych mistrzów świata. Przecież logiczne jest, że będąc na emeryturze, nie będzie niszczył tego, co zbudował przez całe życie.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 08-11-2018 11:59:41 
*dezawuują swoją wartość
 Autor komentarza: xionc
Data: 08-11-2018 13:21:43 
Walka demonstracyjna za duze pieniadze to powrot do poczatkowej idei prizefighting!
 Autor komentarza: leon84
Data: 08-11-2018 20:51:38 
@trashtalk
Porażka zniszczy,to co budował całe życie???Niezłe masz podejście.Kibice go zapamiętają jako wielkiego mistrza i nawet jak przegra np z Pacmanem to nic sie nie zmieni...A co do FMJ to sorki,ale kolega to już wyżej napisał.Dla gościa co nie inteeresuje się boksem,albo mało się tym intersuje te nazwisko mu nic nie mowi.Już bardziej nazwisko Kliczko.Kategoria ciężka zawsze miała większą rangę i to jest krolewska kategoria...Jak Garcia będzie w swojej wadze bronił mistrza i zrobi rekord 50:0 to też zbuduje pozycję marketingową.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 08-11-2018 21:41:47 
up

Porażka zniszczy jego pozycję marketingową, jaką ma teraz, tzn. nie będzie mógł już sobie walczyć z byle kim za setki milionów dolarów.

Co do walki z Pacmanem, to o ile wyciągnie z niej, tyle, ile będzie chciał, to zobaczymy rewanż, bo tak się składa, że na dzień dzisiejszy Manny znowu zostałyby przez niego pokonany.

A Twoje sugestie, że Kliczko jest bardziej popularny dla niedzielnego kibica, niż Floyd, po prostu zostawię bez komentarza...
 Autor komentarza: leon84
Data: 08-11-2018 22:29:37 
Na dzien dzisiejszy to FMJ wątpię,żeby miał szanse z Pacmanem.Z McGregorem męczył się 9 rund.On to się już nadaje tylko na tego typu walki,tylko dla ciebie jest Bogiem i trzeba po prostu tylko dobrze o nim pisać a co do popularności takie biadolenie o niczym.Wyżej ktoś to napisał i ocena znajpmych.Zresztą Kliczko zarabia świetnie nie musząc walczyć,bo poradził sobie świetnie na innej płaszczyźnie życia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.