KLICZKO DORADZI WILDEROWI PRZED WALKĄ Z FURYM?

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) przyznał, że chętnie wysłuchałby rad Władimira Kliczki przed swoim pojedynkiem z Tysonem Furym (27-0, 19 KO). W 2015 roku Ukrainiec przegrał z Anglikiem jednogłośną decyzją sędziów.

- Bazujemy na własnej wiedzy, ale to coś, co być może zrobimy. Nie mówię, że zrobimy to na pewno, bo to byłoby kłamstwo. Ale mój trener Jay Deas może się tym zainteresować. Z drugiej strony Kliczko pewnie nawet nie chciałby o tym gadać - oznajmił mistrz WBC w wadze ciężkiej.

Pytany o to, co zrobi inaczej niż Kliczko w starciu z Furym, odparł, że zaprezentuje instynkt zabójcy i będzie wyprowadzać dużo więcej uderzeń.

- Sądzę, że Kliczko cały czas o tym myśli. Kiedy jesteś takim mistrzem jak Kliczko i nie zadajesz nawet połowy ciosów, które zwykle zadajesz, to to cię rozpier**li - powiedział.

Do walki Wilder-Fury dojdzie 1 grudnia w hali Staples Center w Los Angeles.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 07-11-2018 13:17:46 
Kompletnie różne style. Kliczko był ograniczony ale do bólu poukładany, schematyczny. Wilder jest jeszcze bardziej ograniczony, rzekłbym prymitywny ale idzie "na instynkt", żywioł, czy jak to tam nazwać. gdyby Dzikusa na siłę "poukładać" prawdopodobnie nie odnosiłby takich sukcesów.
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 07-11-2018 13:26:54 
A co on mu doradzi? Jak nic nie robić w ringu i przegrać? :)
 Autor komentarza: sekundant
Data: 07-11-2018 13:38:08 
@up
Dokładnie. Sobie mógł doradzić dwa lata temu :)
 Autor komentarza: jonomanolo
Data: 07-11-2018 13:50:07 
Bardzo dobrze, na pewno sam wyciągnął wnioski z walki z Furym. Lubie oglądać walki Furego bo budzi dużo emocji, ale jestem za Wilderem niech uciszy Cygana, bo zachowuje się zbyt głośno.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 07-11-2018 13:58:00 
Władek miał w głowie jedno. Nie mogę przegrać przez KO z gościem, który przebiera się za Batmana, z gościem o psychice 12 latka (przynajmniej przed kamerami). Więc ryzyko odpada. Możliwość bezkarnego klinczu też odpadły no i wyszło jak wyszło. Chociaż lubię gościa i uważam za przyzwoitego pięściarza to mam nadzieję, że Alabama go posadzi. Że skończy się słuchanie o najlepszym bokserze na tej planecie :/
 Autor komentarza: Raaadziu
Data: 07-11-2018 14:36:24 
Nie róbcie z tego wildera takiego zera technicznego. Ali, Foreman czy Lewis też przyjmowali ciosy... Musiałby pokonać na jednym ringu Witalija i Władimira żeby hejterki powiedziały, że ring był za bardzo kwadratowy, albo poukladanemu Władimirowi język od buta wbijal się w stopę. Gość ma na tyle dobre umiejętności że posadził na dupie każdego swojego rywala. I nie była to 5 liga bokserów która potrafi namieszać na polskim podworku. Nie byli to 48 letnie Bothy czy Mclainy , albo zniszczone Bieńkowskiej które dają równe walki z prospektem Zimnochem... Chłop jest wyjątkowy zresztą tak jak Fury więc przestańcie pie...lic . Większość z was jedyne do czego się nadaje to patostreaming z Rafatusem. Więc stulecie stulejki
 Autor komentarza: maro1988
Data: 07-11-2018 14:54:27 
Adamek miał wieksze szanse wygrac z Millerem niz Fury z Wilderem.
 Autor komentarza: Poirot
Data: 07-11-2018 15:22:10 
Fury stoczył w swojej karierze 3 poważne walki. Chisore w drugiej walce zdeklasował. Hammera zdeklasował. Kliczkę wypunktował bez większych problemów. Walki z Cunnem nie liczę bo tam to Fury pajacował nie walczył. Jeżeli cygan dojdzie do swojej optymalnej dyspozycji fizycznej, bez problemu pokona Wildera.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-11-2018 16:40:23 
Najlepiej jakby poprosił Vitka o sparingi a nie Włada. Wład nic mu nie pokaże bo nic w walce z Furym nie pokazał .Wład to może mu doradzić w walce z Antkiem .
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 07-11-2018 16:47:07 
Autor komentarza: Poirot


Kliczkę wypunktował bez większych problemów. Walki z Cunnem nie liczę bo tam to Fury pajacował nie walczył

Bądź sprawiedliwy i Kliczki też nie licz, bo tam nie walczył.
 Autor komentarza: Adih4sh
Data: 07-11-2018 17:13:04 
To tak jak by doradzić aby piłkarz ubrał za duże korki bądź e-sportowcowi aby grał na takiej a takiej myszce. Przecież każdy który szlifuje swój styl, czyni to latami i nagłe zmiany mogą popsuć zamiary.
Wilder powinien walczyć tak jak mu sam umysł, serce i instynkt wskaże. Teraz na planowanie z zewnątrz już za późno, on już jest trochu ulepiony. I tak się walczy jak przeciwnik pozwoli.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.