FROCH: BELLEW MOŻE ZMROZIĆ USYKA LEWYM HAKIEM

Choć zdecydowana większość kibiców nie daje Tony'emu Bellew (30-2-1, 20 KO) w sobotnim starciu z Aleksandrem Usykiem (15-0, 11 KO) większych szans, nastroje wśród niektórych brytyjskich ekspertów przed hitowym bojem są wysoce optymistyczne. Do tego grona należy Carl Froch.

Były mistrz świata kategorii super średniej uważa, że jeżeli "Bomber" z Liverpoolu będzie w stanie trzymać się taktyki, to szanse na sprawienie niespodzianki będzie miał naprawdę spore.

- Jeśli tylko Tony będzie w stanie trzymać się taktyki, czyli będzie mieć cały czas wysoko dłonie i nie da się trafić czymś mocnym w pierwszych pięciu, sześciu rundach, może być ciekawie - analizuje "Kobra".

- Tony powinien przez cały czas na niego naciskać, absorbować jego działania. Może nawet przegrywać rundy, ale powinien go wymęczyć na tyle, by w drugiej połowie pojedynku boksowało się łatwiej. Bellew posiada nokautujący cios, jeśli uda mu się ulokować lewy hak na wątrobę, Usyk zostanie zmrożony. Wiem, że go na to stać, jego uderzenia naprawdę mają swoją wymowę - twierdzi Froch.

Transmisja z gali w Londynie z hitową walką o cztery mistrzowskie pasy Usyk vs Bellew w sobotę od godz. 19.00 na antenie Polsatu Sport Fight, a od 20.00 także na antenie Polsatu Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 06-11-2018 23:21:03 
Juz Breidis pokazal, ze Usyka mozna trafiac. Olkowi glowa odskakiwala. Tym latwiej bedzie to robil Bellew. Bardzo ciezka walka dla Usyka
 Autor komentarza: Clevland
Data: 07-11-2018 07:36:11 
Gdzie Breidis a gdzie Bellew.
No chyba że Bellew to wersja 2.0 w porównaniu do tego z walki z Masterem.
Breidis ich obu w tamtym czasie zrobiłby dość łatwo.
No ale skoro Master znacznie poprawił swoje skille (Dorticos był poza zasięgiem patrząc jak przestawiał Mastera swoimi ciosami.) to może Bellew też.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 07-11-2018 08:43:40 
Belju dostał szansę od losu. Przede wszystkim poleje się gruuuba kasa, bo wielu chce zobaczyć to zestawienie. Trzeba przyznać, że końcówka kariery Belju prowadzona jest po mistrzowsku, niezależnie od wszelkich za i przeciw.
 Autor komentarza: counterafk1
Data: 07-11-2018 11:27:05 
Tony to jeden z lepszych śliskich zawodników. Siła ciosu Bellewa nie mrozi prawie nikogo, według mnie jeden ze słabiej bijących zawodników w tej wadze. Tonny dobry jest na zawodników którzy biją mocno ale niecelnie, bo są w stanie sami się zajechać. Usyk to zawodnik który w trakcie walki dostosuję technikę pod jego uniki,myślę że może zrobić go nawet przed czasem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.