BADOU JACK WRACA W STYCZNIU - POTEM STEVENSON LUB GWOZDYK

Badou Jack (22-1-3, 13 KO) poinformował szwedzkie media, że powróci do akcji 12 lub 19 stycznia. Na pewno będzie to walka z poważnym graczem wagi półciężkiej, ale nie o tytuł.

Zamieszkały w Las Vegas "Rozpruwacz" w maju zaatakował Adonisa Stevensona, mistrza WBC. Po świetnych dwunastu rundach sędziowie orzekli remis, więc pas pozostał przy Kanadyjczyku. Jack w przeszłości był mistrzem WBC kategorii super średniej oraz posiadaczem tytułu WBA Regular w półciężkiej.

BADOU JACK I JEGO HISTORIA NA TURNIEJU im. FELIKSA STAMMA >>>

- Jeśli wszystko będzie się zgadzać, w maju przyszłego roku zaboksuję ze zwycięzcą grudniowej walki Stevensona z Gwozdykiem - poinformował Szwed.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 06-11-2018 16:52:38 
Jack pięściarz całkiem niezły ale musi zmienić albo trenera który mu wpaja takie głupoty albo taktyke najlepiej jedno i drugie. Facet wyraźnie oddaje pierwszą połowę walki w drugiej rusza do ataku i potem dziwi sie ze remisuje i nie wiem chyba wydaje mu się ze początkowe rundy sie inaczej punktuje a koncowe inaczej. Zarówno z Chinckensonem i jak De galem remisy moim zdaniem słuszne. Tylko ze De Geale w ostatnich walkach pokazał jaki z niego zawodnik a Chickenson juz past prime, zobaczyłbym go z Bivolem który swoją drogą z Chilembą tez nie zachwycił.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.