BROOK ZMIERZY SIĘ 8 GRUDNIA Z MICHAELEM ZERAFĄ

Australijczyk Michael Zerafa (25-2, 14 KO) będzie kolejnym rywalem Kella Brooka (37-2, 26 KO). Walka odbędzie się 8 grudnia w Sheffield.

Pojedynek będzie eliminatorem do tytułu WBA w kategorii junior średniej. Brook przygotowuje się do tego występu bez swojego trenera głównego Dominika Ingle'a, który ma obowiązki wobec innych pięściarzy i nie mógł się wybrać z 32-latkiem na obóz na hiszpańską wyspę Fuerteventura. Anglik trenuje obecnie pod okiem Johna Fewkesa, swojego przyjaciela i byłego boksera.

- Chcę zakończyć rok mocnym uderzeniem i położyć grunt pod wielkie walki w 2019. Byłem na ostatnim pojedynku Amira Khana, zobaczymy, czy on przyjdzie teraz na moją walkę, czy może jednak się mnie boi - oznajmił Brook.

- Lubię, kiedy nie daje mi się szans. Uważam, że obóz Brooka mnie lekceważy i popełnia tym samym duży błąd. Jestem dzisiaj zupełnie innym pięściarzem niż wtedy, kiedy przegrałem z Peterem Quillinem. Udowodnię to 8 grudnia - powiedział z kolei Zerafa.

Z Quillinem 26-latek przegrał przez nokaut w piątej rundzie w 2015 roku. Wcześniej pokonał go też na punkty Arif Magomiedow.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tomalkowal
Data: 05-11-2018 20:43:36 
swietny piesciarz szkoda ze zostal rozbity przez golowkina .czekam na walke z amirem khanem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.