GAFUR RACHIMOW SZEFEM AIBA - BOKS MOŻE BYĆ USUNIĘTY Z IGRZYSK?

Gafur Rachimow został wybrany przewodniczącym AIBA (International Boxing Association). To może zagrażać usunięciem boksu z programu igrzysk olimpijskich.

Nad Rachimowem ciążą poważne oskarżenia i sugerowano, że jeśli ten obejmie stery nad AIBA może to zaszkodzić boksowi olimpijskiemu. Podczas głosowania w Moskwie kontrowersyjny biznesmen z Kazachstanu dostał 86 ze 134 głosów. Jego najpoważniejszym rywalem w tym głosowaniu był dawny pięściarz Serik Konakbajew.

Boks na igrzyskach w Tokio w 2020 roku? Podobno mocno zagrożony...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: maciejka
Data: 03-11-2018 19:34:12 
Więc tylko czekać jak MKOL wykreśli boks z IO.
Paranoja, szefem AIBA zostaje facet, który ma ZAKAZ WSTĘPU na areny olimpijskie i jest podejrzewany o handel prochami na wielką skalę, jednym słowem sk#**stwo, AIBA chce być chyba bardziej kojarzona z zorganizowana grupa przestępczą niż organizacją sportową.
Na tym miejscu widziałbym młodszego z Kliczków, postać znana, były mistrz IO, nigdy nie wpadł na dopingu, zna języki, wykształcony, idealny ambasador boksu.
 Autor komentarza: nonitek
Data: 03-11-2018 20:57:52 
To bardzo przykre, szczególnie że boks olimpijski jest bardzo ładnym i technicznym sportem, już nawet nie mówiąc o skreśleniu marzeń wielu ludzi, którzy ciężko pracują, by zdobyć medal w Tokio. Poza tym jeśli kolega wyżej napisał prawdę o tym panu, to po prostu bez komentarza...
 Autor komentarza: maciejka
Data: 03-11-2018 21:33:39 
szanowna redakcjo, jeśli dobrze się orientuje to Gafur Rachimow jest obywatelem Uzbekistanu, to jego rywal o kierownictwo w AIBA Serik Konakbajew jest Kazachem.
pozdrawiam
 Autor komentarza: oczi00
Data: 04-11-2018 11:24:38 
"maciejka" brawo za spostrzegawczość. A co do samej sytuacji, niestety, ale taki jest teraz świat, że wystarczy dać w łapę odpowiednim ludziom i załatwić można wszystko. Przykre dokąd to zmierza, a pewnie będzie tylko gorzej... :/
 Autor komentarza: hawran
Data: 06-11-2018 20:01:17 
a następnym papieżem bedzie Anders Behring Breivik ! amen
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.