DAZN RUSZA NA PODBÓJ EUROPY - WKTÓRCE GALE W NIEMCZECH I WŁOSZECH

Eddie Hearn i jego grupa Matchroom Boxing nie zwalniają tempa ani na chwilę. Dzięki lukratywnemu kontraktowi z platformą streamingową DAZN najpotężniejszy w tej chwili promotor w Europie, a może i na świecie, wkrótce rozszerzy swoją działalność o kolejne europejskie kraje. Na początek Niemcy i Włochy.

Na mocy kontraktu z DAZN grupa Matchroom w ciągu roku będzie organizowała w obu tych krajach po osiem gal. Wszystko będzie się odbywało przy współpracy z niemiecką grupą Sauerland Event a także włoską stajnią OPI 2000.

Przypomnijmy, że platforma DAZN ma już w swojej ofercie turniej World Boxing Super Series oraz imprezy pięściarskie odbywające się w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-11-2018 21:52:09 
W Niemczech rozumiem,bo tam poro się w boksie dzieje,ale po co we Włoszech?Tam przecież boks nie istnieje
 Autor komentarza: Marko22
Data: 01-11-2018 21:56:22 
leon84

Wszystko dlatego, że DAZN jest oprócz Niemiec i Wielkiej Brytanii po prostu dostępne we Włoszech, Austrii i Szwajcarii, jeśli piszemy o Europie.
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-11-2018 22:18:10 
Up
Tyle to ja wiem,ale żeby robić gale,to musi być jakieś zainteresowanie tym.We Włoszech,ani zawodników ciekawych,ani zainteresowania boksem.Kto na to będzie chodził???
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 01-11-2018 22:26:26 
Hearn jak tak dalej będzie działał to wykituje takiego trybu pracy nawet japonczycy nie mają, albo za jakiś czas zlapia go na lotnisku z amfetaminą bo tylko na wspomagaczach da rade utrzymac takie tempo pracy.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-11-2018 22:51:16 
@Bromantan
Skąd wiesz ile pracy w to wkłada ? Nie zawsze "główna twarz" odpierdziela główną robote. U mnie jest tak, że boss jest od: robienia przelewów i ew. wywiadów, gdzie na każdym szczeblu cała robote odpierdzielają poszczególni ludzie.
 Autor komentarza: leon84
Data: 01-11-2018 23:20:12 
Up tak jest praktycznie wszędzie.Szef jest od kasowania i liczenia kasy.Od reszty ma ludzi.No ale Bromantan żyje chyba w innym świecie.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 02-11-2018 09:50:55 
Fragommeni znowu będzie gwiazdą!
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 02-11-2018 13:36:09 
we Włoszech beda boksowali bałkancy ,francuzi ,afrykanie, turcy, ukraincy i reszta zbieraniny.
...będzie się kręcić. Włosi maja trochę dobrych bokserów w amatorce ,ale oni nie przechodzą na zawodowstwo.

Autor komentarza: Bromantan

Chłopak ma racje i nie pisze o pracy fizycznej ,jaka Wy robicie w magazynach ;))
Widac Hearne wiele frontów otworzył i na kazdym musi dopilnowac tych co robia prace w terenie. Jest na poczatku swojej kariery ,wiec nie ma pewnie tylu zaufanych żeby na którymś polu odpuszczać.
On jest decyzyjnym w swoich galach ,gdzie ma mnóstwo ludzi pod sobą i każdy coś chce.W DANZ czy innych zewnętrznych projektach decyzyjnych jest paru ,wiec musi negocjować, a to nie jest łatwe.
Borek i Tiger który mówił o tym ostatnio widza ze nie jest to łatwe.
Bokserzy nie sa w większości zbyt inteligentni ,do tego maja porozbijane głowy ,często z patologii ,a połowa kreuje się na gangsterów.
Pole do działania jest baardzo nie przejrzyste...ale widać Edi dobrze sie czuję w mętnej wodzie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.