LEMIEUX WRÓCI 15 GRUDNIA NA GALI CANELO-FIELDING

David Lemieux (40-4, 34 KO) ponownie zaboksuje na gali z udziałem Saula Alvareza. Kanadyjczyk wróci na ring 15 grudnia w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Piętnastego września Lemieux znokautował w pierwszej rundzie Gary'ego O'Sullivana na gali, na której Alvarez pokonał w walce wieczoru Giennadija Gołowkina. Meksykanin zmierzy się w grudniu z Rockym Fieldingiem, a Kanadyjczyk zaprezentuje się podczas tych samych zawodów. Jako jego potencjalnego rywala wymienia się Tureano Johnsona (20-2, 14 KO).

Na gali w Nowym Jorku zabraknie za to prawdopodobnie Jaime Mungui (31-0, 26 KO), który, jak jeszcze niedawno spekulowano, także miał na niej wystąpić. Mistrz WBO w wadze junior średniej wróci na ring prawdopodobnie w styczniu. Walka 22-latka ma być główną atrakcją gali, którą pokaże za oceanem DAZN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ktosik
Data: 01-11-2018 11:03:28 
Mimo upokorzenia z rąk Saundersa lubię Lemiauxa, podniusł się i już ma 3 dobrą walkę w tym roku

A nasz Striczu dostaje koorva jakiegoś 1-gwiazdkowego ogórka, kto jest w ogóle promotorem Sulęckiego że tak mu *ujowo karierę prowadzi Wasil ?
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 01-11-2018 13:23:51 
Jak Sulęcki ma tak źle prowadzoną karierę niech promotora zmieni, Wasilewski robi co może a mozliwości są jakie są i tak przeciez miał byc nieaktywny do konca roku a tak ma walke na jednej z wazniejszych gal w Polsce.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-11-2018 13:56:12 
Załatwić walkę z Jacobsem to już był majstersztyk.

Jacobs w ostatniej walce pokazał że potrafi bardzo dużo, co świadczy o poziomie Sulęckiego.

Wydaje mi się że Sulęcki powinien obrać trzy ścieżki:
-EBU,
-zaczepiać na twitterze innych zawodników (jak Szpilka), tyle że ten twitter powinien być inaczej prowadzony.
-być gotowym wskoczyć jako zastępstwo na jakiejś dobrej gali w USA,
Gale w Polsce to wiadomo.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 01-11-2018 14:47:21 
Podniósł koorva jakie byki strzelam :D

Nie wiem o co chodzi z tym Suleckim ale większośc w miare solidnych zawodników dostaje po dwie-trzy walki na poziomie a on dostał walkę w stylu 2-kroki w tył.
Rozumiem jakby to była walka na odbudowę po ciężkim nokaucie ale z Jacobsem pokazał się świetnie

Szpilka z Wachem dostali w sumie dobra walkę bo obaj coś tam znaczyli w HW i mają w miare rozpoznawalne nazwiska, a nasz najlepszy pięściarz jakim jest Sulęcki dostał ogórka zamiast Charlo.

Nie ma co czekać jeśli chłopak chce osiągnąć to co mówi a wierze że on akurat chce to powinni mu dawać najlepszych możliwych przeciwników nawet kosztem nie boksowania na gali w Polsce, bo przecież kariera perspektywicznego zawodnika powinna być ważniejsza od rozpiski na kolejnej gali wasila...
 Autor komentarza: starycap2
Data: 01-11-2018 15:07:09 
Może Michalczewski coś rozbuja na tym naszym zamkniętym,uwstecznionym,prymitywnym,ubogim,zawistnym podwórku pięściarskim.Bo jeżeli tak będzie to jak jest teraz to zostanie totalne dziadostwo.Szkoda bo jest kilkunastu bokserów których nie wstyd tak nazywać.Ale muszą się odspawać od tych pseudo menadżerów ,trenerów i działaczy.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.