PREZYDENT UFC: WALKA FLOYDA Z CHABIBEM TYLKO W OKTAGONIE

Prezydent UFC Dana White stwierdził, że do walki Floyda Mayweathera Jr z Chabibem Nurmagomiedowem dojdzie tylko wtedy, kiedy amerykański pięściarz zamieni ring na oktagon.

- Jeśli Mayweather chce walczyć, to niech przyjdzie do nas. Niech walczy w UFC. Nie będziemy z nim boksować. Raz już to zrobiliśmy. Koniec. Chcesz walczyć? To zapraszamy na prawdziwą walkę - oznajmił White.

Nurmagomiedow rzucił Mayweatherowi wyzwanie po wygranej nad Conorem McGregorem. "Money" Floyd wyraził zainteresowanie i zaapelował do telewizji, aby szykowała czek.

41-letni Mayweather zakończył sportową karierę po zwycięstwie nad McGregorem w sierpniu ubiegłego roku. Ostatnio spekuluje się jednak, że wróci na ring - jeśli nie w walce z Nurmagomiedowem, to z Mannym Pacquiao, którego pokonał już na punkty w maju 2015 roku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 30-10-2018 19:20:20 
Jesli Paman zrobi Bronera, to na bank będzie Floyd - Manny II. Nie po to się wiązał Filipińczyk z Haymonem..
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 30-10-2018 19:33:37 
Ale przecież to Chabib chciał walczyć,a nie odwrotnie,chyba,że coś przeoczyłem...po za tym to Floyd generuje dużo większe zyski,a więc to on stawia warunki...
 Autor komentarza: UshiroTobi
Data: 30-10-2018 20:30:03 
Nic z tego nie będzie.
Chabib nie ma szans na ringu a Floyd w klatce.
 Autor komentarza: dziobanes
Data: 30-10-2018 20:37:34 
"to zapraszamy na prawdziwą walkę" A walka bokserska to niby co jest nieprawdziwa? coś się chłopakowi pomyliło, bo jak na mój gust to często macanki w parterze wyglądają na innego rodzaju aktywność fizyczną niż walka ;-) Widziałem na żywo i brałem udział w zbyt wielu walkach ulicznych, zarówno planowanych typu solówa, jak i takich, które wyszły w praniu, żeby dać sobie wmówić że prawdziwa walka to tylko oktagon.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 31-10-2018 00:28:15 
Boks to dla mnie sztuka. A najlepiej to skomentował Bernard Hopkins. Nie pamiętam dokładnie, ale powiedział coś w stylu, że nie lubi patrzeć jak dwóch facetów tarzają się po ziemi i wachaja sobie nawzajem jaja...
Niektórzy powiedzą że w realnym życiu jakby miało dojść do starcia to lepiej znać mma niż boks, a ja uważam że w realnym życiu to zazwyczaj się unika walki, a jak już trzeba to nie ma zasad. Można nawet i wziąć jakąś pałę o przypierdolic w łeb skoro ktoś się już o to prosi... Bo solówki to się robiło za dzieciaka a nie jak jest się dorosłym facetem. Bądźmy poważni.
To tak apropo prawdziwej walki.
 Autor komentarza: xionc
Data: 31-10-2018 09:59:54 
w realnym zyciu to najlepiej znac ekonomie :)
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 31-10-2018 11:20:42 
Piterson, dobrze powiedziane.
 Autor komentarza: Boban81
Data: 31-10-2018 11:44:04 
"Zapraszam na prawdziwą walkę." No kurwa, litości. Wąchanie wora jest prawdziwą walką, a obijanie cytryny jest zabawą, czy czym jest do cholery? Przecież wiadomo, że pięściarz w oktagonie przepierdoli, bo nikt nie będzie z nim ryzykował K.O. i od razu będzie zejście w nogi. A taki Nurmagomiedow najprawdopodobniej by Floyda okaleczył w oktagonie, bo ten, nie zdążyłby nawet odklepać.
Nie da się niestety zestawiać pięściarzy z zawodnikami MMA. Tak samo, praktycznie każdy z MMA dostaje w ciry od pięściarza w ringu. Wszelkie tego typu zestawienia to skok na $ i tylko tyle. Jeżeli Floyd może boksować w oktagonie na zasadach pięściarskich to ok, jeśli zależy Danie tylko na tym, żeby walka się odbyła pod auspicjami UFC.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 31-10-2018 16:24:36 
Gadki Dana to tylko takie sobie gadanie gościa co myśli ,że wszystko zależy od niego.Pyszczył co on nie zrobi po walce Chabiba i dał sobie siana.Czyli zapłacił i wszystko wygasza.Inaczej nic by nie wskórał.A oni jak będą chcieli to zawalczą tam gdzie sobie ustalą i nikt nic nie zrobi.To kwoty wyższe niż 100 milionów i tu nie ma zasad.A czy w boksie Chabib by przegrał tak na dzisiaj no no.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.