BREAZEALE O WILDER-FURY: TYSON MA PRZEWAGĘ

Obowiązkowy pretendent do tytułu WBC w wadze ciężkiej Dominic Breazeale (19-1, 17 KO) widzi w Tysonie Furym (27-0, 19 KO) faworyta pojedynku z mistrzem świata Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

- Nie kibicuję jakoś szczególnie żadnemu z nich. To waga ciężka, tutaj każdy cios może się zakończyć nokautem. Myślę, że Fury ma przewagę, bo jest większy, niewygodny i dobrze wyszkolony. Wilder nie znajdzie sparingpartnerów, którzy mierzą 206 cm i ważą 118 kg. Ani takich, których zasięg ramion wynosi 216 cm. Na coś takiego nie można się przygotować podczas obozu. Wilder ma nokautujący cios, ale Fury potrafi w dobrym stylu przetrwać mistrzowskie rundy. I też potrafi znokautować. Mam w każdym razie nadzieję, że prędzej czy później dostanę szansę walki z Wilderem - oznajmił Breazeale.

Amerykanie od dłuższego czasu mają ze sobą na pieńku. Na to, że wyjaśnią sobie wszystko w ringu, liczy też Wilder.

- Nie mogę się doczekać, aż położę swoje łapy na Breazeale'u. Ukarzę go bardziej niż Stiverne'a - stwierdził.

Do walki Wilder-Fury dojdzie 1 grudnia w Los Angeles. Breazeale wróci na ring 22 grudnia na Brooklynie, gdzie jego rywalem będzie Carlos Negron (20-1, 16 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Yaponka
Data: 30-10-2018 18:49:41 
Życzę temu gościowi spełnienia obietnicy. Wpierdol na Wilderze należy mu się za ta akcje w hotelu. Łatwo na pewno nie będzie ale sam jest wielkim i silnym chlopem
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-10-2018 18:56:21 
Wilder może obijać tułów Furego przy tym być niezagrożony - Fury ma watę.

Fury w walce z przeciętnym Cunninghamem miał problemy.
Walka z Kliczką jak wielokrotnie pisałem bardzo mi śmierdzi- gospodarz w Niemczech nie przegrywa na gali którą organizuje. No chyba że zalicza deski albo jest deklasowany.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 30-10-2018 20:58:08 
Brezelle zwerfikował naszą czarną " mambe" Polską kawał gościa ale nie jest klasycznym panczerem z Wilderem nie byłby faworytem.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 31-10-2018 08:57:34 
Nie sądzę by Breazeale wytrzymał z Wilderem dłużej niż z Joshuą..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.