EWA BRODNICKA PO WYGRANEJ NAD BELL W OBRONIE PASA WBO

To nie było porywające widowisko i Ewa Brodnicka (16-0, 2 KO) zdaje sobie z tego sprawę. Najważniejsze dla niej, że pokonując Nozipho Bell (8-2-1, 3 KO) obroniła pas WBO kategorii super piórkowej. Oto co powiedziała nam tuż po zejściu z ringu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 27-10-2018 11:12:19 
Niech zrobią gale dal samych kobiet bo nie chce się tego oglądać .
Niech sobie chodzą ludzie na gale w których biją się kobiety.
 Autor komentarza: adambw
Data: 27-10-2018 11:51:45 
ta walka typowa dla kotleta...jak to sie mowi hu....j baletnicy itd.byc moze to z okazji Halloween zrobili walke Brodnickiej jako parodie boksu...
 Autor komentarza: matd
Data: 27-10-2018 12:58:59 
Nie da sie jej ogladac w ringu. Zero ostrosci,zero wymowy,same klincze i faule..Juz z 6 czy 7 x mowilem sobie ze nigdy nie wlącze jej walki i tym razem juz błedu nie powtórze. Chocby walczyla w rewanzu z Piatkowską czy samym Joshuą to walke jej wyłaczam przed hymnem.
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 27-10-2018 13:34:27 
Myślę, że Brodnicka spuściłaby solidny wpierdol ogromnej większości forumowych napinaczy...
 Autor komentarza: Callisto
Data: 27-10-2018 14:17:57 
Na przykład Tobie Kolego.

Ale co by nie było to z Ewci fajny chłopak jest, taki nie za ładny. Co do boksu to jeszcze w jej wykonaniu takowego nie widziałem. Klinczowanie w pontonie i darcie kapcia to chyba jakaś inna dyscyplina pseudo sportowa
 Autor komentarza: tyler
Data: 27-10-2018 17:33:37 
Wpier@ol hmm nie sądzę, za każdym razem jakby czeski facecik Evća zrobiłby jakiś klincz swoim "fanom" wyłapałby w ten ugly face z główki lub kop w jajka, pod to koło ratunkowe
 Autor komentarza: maciejka
Data: 27-10-2018 23:39:49 
Przepraszam, ale ta Pani wstydu nie ma, gdyby jej przeciwniczka miała podobne warunki do przygotowań, to pewnie zmiotła by ją z ringu. Obóz w stanach, trenerzy, bajka jeśli chodzi o przygotowania a ona narzeka, że nie trzyma wagi, MŻ Pani Ewo. "Spodziewaliśmy się, że może być brudna walka" - to chyba Kleo powiedziała o sobie, bo to zawsze Ona wprowadza ten "brud" do swoich walk, tego się już nie da oglądać. "Mam nadzieję, że się podobało", niech ktoś odpisze, że tak :-) "Chciałam dwa lewe" a wychodzą wieczne klincze i brudna walka? "Analiza walki i współpraca z dietetykiem" Co tutaj analizować, jest to dla widza okropne, są wirtuozi boksu jak Rigo czy Lara, ludzie oczekują prania po pyskach, ale są puryści, którzy doceniają pracę nóg i geniusz takich pięściarzy a w Pani boksie jest NUDA i KLINCZ. Waga jest tylko brakiem profesjonalizmu. Skoro nie służą Pani wyjazdy do USA i aklimatyzacja związana ze zmiana strefy czasowej to radzę tam nie latać i nie narzekać (już T.A. zamiast w Polsce przygotowywał się do walki z Vitkiem w USA i winę za porażkę zrzucił na aklimatyzację). USA, Floryda, super, ćwiczymy,zdjęcia, Twitter, FB, lans jest ok, a później narzekanie i wieczny klincz.
Ja w tej mące widzę jedynie mole i "brud", chleba z tego nie będzie, złotówki bym w projekt "Kleo" nie zainwestował, Nobla temu, kto wyciągnie z tego zysk w tym biznesie, ludzie wyszli z hali przed tą walką ....... jednym słowem TRAGEDIA. Dzisiejszy wpis Pani Ewy do Pana Miszkina "Zapewne Twoje walki Maćku były o wyższe stawki i bardziej emocjonujące." można potraktować jako żart, jaka stawka hihihihhi, o ten pasek od spódnicy, jakie to ma znaczenie w całym tym biznesie , już uwierzyłem, że mamy polskiego Alego w żeńskiej skórze. Zamiast takiego wywiadu, chciałbym usłyszeć o ewidentnym wałku w walce z Obenauf i po raz kolejny mam pytanie, gdzie aktualnie jest Pan Grabowski, nie było go w mediach od kilku tygodni.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 28-10-2018 00:19:26 
Oj nieładnie tak prawde pisać, jeszcze Ewcia przeczyta i się potem w ponton będzie zmuszona wypłak.. ups tzn. wyklinczowac.

Mam pytanie do Redakcji, kiedy przestaniecie te żywa obrazę dla tej pięknej dyscypliny sportowej w końcu promować na swojej stronie? Czyzbyscie niczym Ewcia wstydu nie mieli?
 Autor komentarza: President
Data: 28-10-2018 11:36:30 
Nie no Ewka koncz wasc wstydu oszczedz dziewczyno. Dno, dna !
 Autor komentarza: maciejka
Data: 29-10-2018 01:03:01 
@President
wracamy do szkoły i czytania tekstu ze zrozumieniem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.