ZMIANA LOKALIZACJI WALKI JARRELLA MILLERA Z DINU

Planowana na 17 listopada walka Jarrella Millera (22-0-1, 19 KO) z Bogdanem Dinu (18-0, 14 KO) nie odbędzie się w Boardwalk Hall w Atlantic City, jak początkowo informowano.

Zawody zostaną przeniesione do Kansas Star Casino w Mulvane. Główny powód tej zmiany to dopisanie do karty walk Nico Hernandeza (5-0, 4 KO), brązowego medalisty olimpijskiego z Rio de Janeiro, który pochodzi z pobliskiej miejscowości Wichita i zagwarantuje dobrą sprzedaż biletów.

Szczegóły na temat gali zostaną podane w sobotę na konferencji prasowej w Nowym Jorku. Poza wspomnianymi pięściarzami 17 listopada zaprezentować się mają m.in. Brandon Rios i Ramon Alvarez - starszy brat słynnego "Canelo", Claressa Shield i Hannah Rankin, Gabriel Rosado i Luis Arias, oraz Ricky Burns, którego rywal jest jeszcze nieznany.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: tyler
Data: 26-10-2018 12:43:51 
Odyniec ma za przeciwnika kolesia który ma w rekordzie Muhammadi Aliego, szykuje się istne święto w hw
 Autor komentarza: chelmik92
Data: 26-10-2018 13:15:37 
Dokładnie rzecz ujmując to takiego w wersji niemieckiej z dopiskiem DURMAZ ;)trochę mniej lotnego na nogach ale odważniejszego niż Wilder bo podjął rękawice z Saszą ale po kilku Bombach się mu odechciało , DW to przewidział i wsiadł w prywatny odrzutowiec i do domu :)hahaha ;)
 Autor komentarza: tyler
Data: 26-10-2018 14:55:48 
Up
A tam się czepiasz :)
Jest Ali? jest!
Ta walka niczego nie wniesie w życie boksu, pan Dniu wywróci się w tępie natychmiastowym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.