STARCIE 'CIĘŻKICH' OLIMPIJCZYKÓW - BREAZEALE vs NEGRON

Już przedwczoraj informowaliśmy Was o gali organizowanej 22 grudnia w nowojorskiej Barclays Centre, gdzie głównymi bohaterami będą bracia Charlo. Przed nimi zaprezentuje się również należący do szerokiej czołówki wagi ciężkiej Dominic Breazeale (19-1, 17 KO).

Były pretendent do pasa IBF po porażce z Anthonym Joshuą odbudował się zwycięstwami przed czasem nad Izu Ugonohem oraz Erikiem Moliną. Ale od ostatniej walki niedługo minie rok.

Rywalem Breazeale'a będzie Carlos Negron (20-1, 16 KO), olimpijczyk z Pekinu w barwach Portoryko. On zresztą również długo pauzuje.

Przypomnijmy, że Amerykanin pozostaje obowiązkowym pretendentem do pasa WBC i jeśli wygra, będzie miał zapewniony bój ze zwycięzcą starca Wilder vs Fury.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: xionc
Data: 25-10-2018 09:46:27 
Negron to solidny sredniak, ale jednak nie klasa Breazeala.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 25-10-2018 11:07:29 
Negron ?
Ma samych leszczy na rozkładzie i to w dodatku od jednego zainkasował KO
To coś taka sama klasa jak obecny rywal Maćka Sulęckiego, czyli bez komentarza...
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 26-10-2018 00:23:28 
Wiadomo, że Breazeale teraz nie rzuci się na kogoś z topu jak Whyte, Miller czy Ortiz. Po pierwsze po rocznej przerwie powinien sobie wyszukać słabszego rywala, po drugie jeśli wygra walkę ze słabym Negronem i tak ma zapewniony pojedynek o pas WBC, więc po co ryzykować. Jeśli nie dojdzie w kwietniu do unifikacji to chętnie zobaczę walkę Wilder vs Breazeale.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.