MUNGUIA WRÓCI W GRUDNIU LUB STYCZNIU NA DAZN

W grudniu lub styczniu kolejną walkę ma stoczyć mistrz WBO w wadze junior średniej Jaime Munguia (31-0, 26 KO). Pojedynek pokaże za oceanem najprawdopodobniej DAZN.

Wcześniejszy plan zakładał, że Munguia wróci 8 grudnia na HBO, ale współpromująca go grupa Golden Boy Promotions przystąpiła ostatnio do współpracy z DAZN i wygląda na to, że to platforma streamingowa przeprowadzi transmisję z kolejnej potyczki 22-latka. - Taki jest plan - powiedział Eric Gomez, prezydent GBP.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie rywalem Meksykanina. - Jest kilka opcji, Fernando [Beltran - promotor Mungui] zdecyduje, która z nich jest najlepsza - mówi Gomez.

Munguia zdobył pas WBO w maju. Jak dotąd bronił go dwukrotnie, po raz ostatni we wrześniu, kiedy zastopował w trzeciej rundzie Brandona Cooka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CHAMP2209
Data: 24-10-2018 14:23:03 
22 lata , 31-0 26KO , Mistrz świata , i jeszcze teraz będzie działał razem z największym promotorem świata Eddie Hearnem . Jak tak dalej pójdzie to będzie kozakiem w wadze średniej , mam nadzieję , że , nie będą go zbyt długo trzymać w tych słabych dywizjach wagowych.
 Autor komentarza: pavlus
Data: 24-10-2018 17:41:24 
Genialny chłopak. Już właściwie spełniony w tym wieku.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.