WILDER: FURY ZAPŁACI ZA WSZYSTKO W RINGU

Mistrz WBC w wadze ciężkiej Deontay Wilder (40-0, 39 KO) przekonuje, że nie działają na niego psychologiczne gierki prowadzone przez Tysona Fury'ego (27-0, 19 KO).

- Fury zaszedł Kliczce za skórę, przez co Kliczko zadawał mało ciosów i nie robił tego, co zwykle robi. Ze mną Fury'emu to się nie uda, nie wyprowadzi mnie z równowagi, możecie mi wierzyć. Ale niech Tyson myśli, że rzeczywiście siedzi mi w głowie. Jeśli tak sądzi, to widocznie dobrze mi idzie udawanie - powiedział Amerykanin.

- W ringu Fury zapłaci za wszystko, co wygadywał. Zostanie pociągnięty do pełnej odpowiedzialności za swoje czyny - dodał.

Walka Wilder-Fury odbędzie się 1 grudnia w hali Staples Center w Los Angeles.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ceglany
Data: 24-10-2018 11:31:42 
Nie lubię tego idioty, ale Furego nie lubię bardziej i mam nadzieję że Wilder ciężko go znokautuje.
 Autor komentarza: Nestor
Data: 24-10-2018 12:00:18 
Ciekawe bardzo, jak to wszystko będzie ... Furemu daleko do optymalnej formy, a nawet gdyby ją miał, to nie jestem pewien czy dałby radę zagrozić temu Wilderowi - różnica wzrostu nie jest między nimi jakaś wielka, kondycyjnie są podobni, siła ciosu jest po stronie Wildera, jedyne co Fury zdaje się mieć lepsze, to technika. Ale czy to wystarczy ? Sam już nie wiem czy Fury na prawdę wierzy w zwycięstwo, czy czuje że jego czas minął i za dobre pieniądze chce odejść na bokserską emeryturę.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-10-2018 12:12:17 
Tak czy siak któraś z tych gaduł zostanie na jakiś czas uciszona, także wolałbym aby był to Fury..
 Autor komentarza: Alidam
Data: 24-10-2018 12:42:28 
Nie trawiłem Wildera, powodował u mnie odruch wymiotny. Natomiast uwielbiałem patrzeć na boks Ortiza, zajebiste pięściarstwo. I teraz myślę, że szacunek Wilderowi należał mu się dużo wcześniej .U mnie respekt do niego pojawił się właśnie po walce z Luisem. Wilder i Fury, dwóch niekonwencjonalnych bokserów, dwa nietypowe style. Oby doszło do tej walki.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 24-10-2018 15:03:10 
Alabama ma wyjebke na te gadki Furrego, będzie piękne KO w drugiej połowie walki.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 24-10-2018 16:00:47 
Nudziarza Joshua szanuję za osiągnięcia, Wildera lubię bo budzi emocje, ale Tysona kocham za całość :)
Serce mi pęknie jeśli Król Cyganów będzie zbierany z maty, ale niestety tak najprawdopodobniej się stanie. Wilder ma rację, dla niego to będzie stosunkowo łatwe KO.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 24-10-2018 20:03:26 
Wilder jest jakiś wyjątkowo skupiony i wyciszony w czasie tego obozu. Jak się ogląda materiały z przygotowań to zero pajacowania, zero gibania się pod publikę... Zasuwa i szlifuje formę. Ciężko to widzę dla Furyego któremu że swoim stylem łatwiej "oszukiwać" i obtańcowac zawodników z książkową techniką.
 Autor komentarza: Doctore
Data: 25-10-2018 00:32:35 
Wilder jest ciągle niedoceniany. Ja za przełamanie Ortiza go szanuję, chociaż naprawdę było blisko wtopy. Myślę, że z Furym też będzie miał bardzo ciężką walkę, ale gdzieś w drugiej połowie walki go dopadnie po jakimś potężnym prawym. Chciałbym zobaczyć jeszcze Wilder - Povietkin i później w końcu unifikacja z AJ.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.