USYK-BELLEW: 'CIĘŻCY' SPARINGPARTNERZY NA OBOZIE UKRAIŃCA

Za niespełna trzy tygodnie Aleksander Usyk (15-0, 11 KO) podejdzie do obrony pasów WBC/WBA/WBO/IBF kategorii junior ciężkiej w konfrontacji z Tonym Bellew (30-2-1, 20 KO). Obaj panowie weszli właśnie w najważniejszy okres sparingów i są na ostatniej prostej przygotowań.

Ukrainiec specjalnie nigdy nie krył się z doborem zawodników, którzy pomagają mu na obozie przygotowawczym. Właśnie przedstawił swoich obecnych dwóch sparingpartnerów. To zawodnicy wagi ciężkiej - Fabio Wardley (4-0, 3 KO) oraz Malik Scott (38-3-1, 13 KO).

- To będzie dobra walka, lecz Usyk okaże się zbyt sprytny dla Anglika. Wygra raczej na punkty, bo Bellew jest naprawdę twardy - ocenia Michael Hunter (15-1, 10 KO), który jedyną porażkę poniósł właśnie z rąk Usyka, ale z drugiej strony dał naprawdę dobrą walkę Ukraińcowi półtora roku temu.

USYK CHCE JOSHUY PO WALCE Z BELLEW >>>

Pojedynek absolutnego króla kategorii cruiser z dawnym championem odbędzie się 10 listopada w Manchesterze. Po spodziewanym zwycięstwie Usyk będzie chciał oddać wszystkie cztery pasy i na stałe przenieść się do wagi ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-10-2018 17:55:06 
Scott został pełnoetatowym sparingpartnerem. Szczerze to średnio trafieni zawodnicy do sparingów.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 23-10-2018 19:11:22 
Nie zdziwiłbym się, gdyby po walce z Ortizem, nie było chętnych, by zapłacić Malikowi jakąkolwiek kwotę za walkę...
 Autor komentarza: ktosik
Data: 23-10-2018 19:50:59 
Ta z Ortizem to Malik w ogóle nie podejmował walki, jeszcze lepiej pokazał się z Wilderem który go znokautował niespecialnie mocnym ciosem prostym
 Autor komentarza: Dragosta
Data: 23-10-2018 21:57:30 
Walka co innego, sparing co innego. Moim zdaniem sparingpartnerzy odpowiedni. Wardley wygląda na zawodnika dość aktywnego i dynamicznego. Sporo pracuje balansem tułowia i bazuje na refeksie. Podobne, choć dość "unikalne" cechy ma Scott. Przypuszczam, że jego pasywny styl z unikaniem walki na nogach ma pomóc w uchwyceniu zmiennego stylu poruszania się T.Bellew. W tej potyczce Usyk ma się zmierzyć z zawodnikiem śliskim. Wystawianie na sparingi terminatorów raczej nie przyniesie oczekiwanych efektów.
 Autor komentarza: starycap2
Data: 25-10-2018 18:41:43 
Straszne gdybanie co się stanie.Mało brakowało a Masternak wygrał by z Anglikiem.Następnie wygrał ze starym i kulawym rodakiem zebrał trochę kasy i nic więcej.Usyk mierzy wysoko i gdyby miał przegrać z takim gostkiem to byłby to przypadek wieku w boksie.A ględzenie o tej walce to tak o niczym.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.