NA GALI MICHALCZEWSKIEGO POZA UGONOHEM RÓWNIEŻ ŁASZCZYK I CIEŚLAK

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o wieczorze Tiger Fight Night Urban Jungle, który odbędzie się 8 grudnia w gdańskiej Ergo Arenie. Główną atrakcją będzie występ Izu Ugonoha (18-1, 15 KO), ale poznaliśmy trochę więcej szczegółów gali organizowanej przez Dariusza Michalczewskiego.

Grupa Tiger Promotions przedstawi kibicom - jak na polskie warunki, naprawdę znanych i cenionych pięściarzy, których przecież nie mamy za dużo na naszym podwórku. Poza Izu, między linami zaprezentuje się też na przykład Michał Cieślak (17-0, 11 KO). Jego przeciwnikiem będzie cztery lata młodszy Nikola Milacić (19-1, 13 KO). W końcu wróci mało aktywny w ostatnich latach Kamil Łaszczyk (24-0, 8 KO).

- Od paru dobrych tygodni mamy już przeciwnika dla Izu Ugonoha, lecz nie chciałbym jeszcze podawać tego nazwiska. To duży zawodnik, niepokonany i wszystkie walki wygrał przez nokaut - zdradził "Tygrys". W kuluarach mówi się, że chodzi o Ali Erena Demirezena (10-0, 10 KO), który niedawno pokonał Siergieja Werwejkę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: ktosik
Data: 23-10-2018 07:07:47 
No jeżeli to był by ten Turek o którym mówi się w kuluarach to iIzu w końcu by miał zawodnika z podobnego miejsca do swojego w BOX REc [izu 49, Demirezan 53] a nie leszcza z 300 miejsca.
Tyle tylko że nie wiadomo czy o niego chodzi bo Deemirezan ma 190 cm a oni piszą "to duży zawodnik".

Ciekawa gala się szykuje Cieślak ma efektowny agresywny styl.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 23-10-2018 07:20:57 
Bardzo prawdopodobne że Michalczewski poprzez swoje znajomości u Niemca będzie organizował wspólne gale z nimi. Będzie mógł do PL ściągać tych Tureckich i Syryjskich prospektów, być może nasi będą jeździć tam. Cieszę się że Łaszczyk wraca, jeśli chodzi o Izu to walkami raz w roku będzie się odrdzewiał już do końca kariery.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 23-10-2018 07:56:13 
@teanshin
"jeśli chodzi o Izu to walkami raz w roku będzie się odrdzewiał już do końca kariery. "

Też tak to widzę. Zmarnowany talent. Zobaczcie, umiejętnościami pewnie najlepszy polski ciężki a... w ogóle nie bierze się go pod uwagę. Bo niby zawodnik, niby raz na jakiś czas walczy, ale generalnie nic o nim nie słychać. Wielka szkoda.
 Autor komentarza: DTOsman
Data: 23-10-2018 09:35:31 
"umiejętnościami pewnie najlepszy polski ciężki"

Bo? Obrona? Technika wyprowadzania ciosu? Nogi? Czy dlatego, że jest czarny?
 Autor komentarza: ktosik
Data: 23-10-2018 11:52:51 
Właśnie też mnie śmieszą ludzie co widzą w IZU te niewiarygodne umiejętności, na tle tych ogórków których miał to podejrzewam że i Sokołowski z ujemnym bilansem ładnie by się zaprezentował.

Janusze widzą w nim najlepszego polskiego ciężkiego bo jest dobrze wyrzeźbiony i ładnie się wypowiada, to takie przeciwieństwo Ajtujka i Janusze to kupili :)
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 23-10-2018 12:33:58 
A co z pokazowa walka Darka z Royem? Gdzieś czytałem że jest w planach.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 23-10-2018 12:48:27 
Dobrze jakby Polacy zaczęli wspóøpracowac z DE ,bo u nas ok kilku lat zapaść w ilości bokserów nie mówiąc już o jakości. U nich podobnie. Niemcy wola w fitness uprawiać, chodzić w rurkach i fajnych fryzurach niż lać się po mordach. Dobrze ,ze maja jeszcze imigrantów.
Dobrze ze Laszczyk wraca ,a Izu nie ma sensu traktować poważnie.
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 23-10-2018 12:59:07 
Nigdy nie będę trawil michalczewsjiego, zadufany w sobie pajac, obsral zbroje przed RJJ. Co do izu to ja nie widze w nim nic szczególnego, jak narazie to on tylko przegrał ładnie z Brezeele......reszta rywali to bumy.
 Autor komentarza: adambw
Data: 23-10-2018 17:02:19 
Tygrys mial sie zmierzyc w walce pokazowej z Rockym,ale niestety...Obecnie w DE chyba jest wiekszy kryzys boksu niz w PL.z IZU nikt nie chce walczyc w polsce bo by im pourywal glowy,czemu Atrus wybral waszke...
 Autor komentarza: Niehalo
Data: 23-10-2018 17:32:07 
Na boxrec jest już wpisana walka Izu z Demirezenem. Co ciekawe, widnieje też pojedynek Wacha z jakimś chorwackim prospektem.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-10-2018 18:37:02 
Potwierdzam, Izu najlepszy polski ciezki. Bokser do tego efektowny. Natomast nie wiem czemu Izu jest prowadzony od lat jak jest, walczy malo. Moglby miec dzis fajny bilans, ranking i to nawet po porazce z Breazeale. Moglby byc rozpoznawany w USA/EU i krecic sie spokojnie wokol pasow. Dzis nie rozumiem ani wizji prowadzenia Izu, ani jego wlasnej strategii. Na pewno stracil przez taniec z gwiazdami z pkt widzenia bokserskiego - stracil czas i rachunek wystawil mu Breazeale za ten okres, ale co dalej?

Gala dosc ciekawie sie zapowiada, czyzby Tiger wchodzil w rynek promotorski?

Co do niedoszlej walki Tiger-Jones to nie musiala sie ona odbyc. Krol tamtej epoki byl tylko jeden.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 23-10-2018 18:39:30 
Kto w ogole promuje Izu? Najlepiej jakby poszedl do Hearna...
 Autor komentarza: leon84
Data: 23-10-2018 21:51:39 
Dobrze,że pojawił się ktoś nowy.Gala się ciekawie zapowiada.Dobrze,że ktoś w koncu chce odbudować Łaszczyka.Promuje się takiego Runowskiego,czy kilku innych a Łaszczyka który mógł waczył o pasy każdy olewał...Ja w Izu też nie widzę nadzwyczajnego.Miał szansę z Brasilem,a kondycjii na 3 rundy nie starczyło.Poza tym w tym Brasilu nic nie widze nadzwyczajnego.Z takimi zawodnikami jak Whyte,czy Ortiz to już wogole go nie widzę.Jak dojdzie do walki z tym Turkiem,to nie zdziwi mnie jego porażka
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.