B.ILO BOXING NIGHT - DEBIUTANCI POZNALI RYWALI, SZCZEGÓŁY GALI

W najbliższy piątek wieczór B.ILO Boxing Night w Lublinie. W głównych rolach wystąpią Ci znani - Ewa Brodnicka, Łukasz Maciec i Mateusz Rzadkosz, ale obejrzymy również trzy ciekawe debiuty.

W gronie zawodowców zameldują się należący do krajowej czołówki bracia Gibadło - Stanisław i Maksymilian. Trzecim debiutantem będzie Rafał Pląder, który ostatnio nie przywoził może medali z najważniejszych imprez, ale zawsze stawiał tym najlepszym wysoko poprzeczkę. Poniżej w formie graficznej prezentujemy Wam rywali tej trójki.

A teraz trochę o samej gali. W środę odbędzie się trening medialny o godzinie 14:00 w klubie sportowym PACO (ul. Tomasza Zana 72, Lublin). W czwartek w tym samym miejscu i godzinie ceremonia ważenia. Gala odbędzie się 26 października w hali sportowej im. Zdzisława Niedzieli, Aleje Zygmuntowskie 4, Lublin. Początek imprezy od godziny 19:00. Transmisja w Polsat Sport Fight oraz Polsacie Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-10-2018 18:54:34 
Chętnie obejrzę, mam na dzieję że w końcu wypłynie jakiś talent. Ten Trukhan wygląda jak mniejsza wersja Briedisa, ale tylko na zdjęciu.
 Autor komentarza: leon84
Data: 23-10-2018 00:35:56 
Ten Trukhan jak się nie mylę to walczył chyba z Gorgoniem na jakiejś gali.Przeciwnicy mizerni,więc ciężko,żeby przegrali
 Autor komentarza: President
Data: 24-10-2018 15:49:58 
Ewka nie zapomnij pontona !
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.