ROSJANIE CHĘTNI NA ORGANIZACJĘ WALKI NURMAGOMIEDOWA Z FLOYDEM

Czy rzeczywiście możliwa jest walka Floyda Mayweathera Jr (50-0, 27 KO) z Chabibem Nurmagomiedowem, niepokonanym mistrzem organizacji UFC, na zasadach bokserskich? Niektórzy traktują to już śmiertelnie poważnie.

Umar Kremliew, sekretarz generalny Rosyjskiej Federacji Bokserskiej, oferuje podobno wielkie pieniądze, żeby tylko taki pojedynek odbył się na sławnym Stadionie Łużniki w Moskwie.

- Jeśli taki pojedynek odbędzie się na zasadach bokserskich, bardzo chętnie to zorganizujemy u siebie. Jesteśmy przygotowani na coś takiego. Chabib potrafi dobrze boksować, pokazał to zresztą w konfrontacji z McGregorem - stwierdził Kremliew.

Całą sprawę ucina jednak Dana White, prezydent UFC. - Nie zwracajcie nawet specjalnie uwagi odnośnie tych informacji. Chabib ma z nami ważny kontrakt, a nikt się do nas nie zgłosił z zapytaniem o taką walkę. Mayweather lubi budować swoje nazwisko w ten sposób.

OJCIEC CHABIBA CHCE POMOCY TYSONA >>>

Nieco inaczej sprawę stawia Ali Abdelaziz, menadżer mistrza mieszanych sztuk walki.

- Respektujemy fakt, że mamy wciąż ważny kontrakt z UFC, ale jesteśmy otwarci na ideę spotkania z Mayweatherem i rozmawiamy z każdym. Obaj są niepokonanymi mistrzami. Mayweather jest wielką gwiazdą, natomiast za Chabibem stoją muzułmańscy kibice, niektórzy również bardzo bogaci. To byłaby prawdziwa walka - przekonuje Abdelaziz.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 19-10-2018 20:57:33 
Chabib wie,że w boksie nie ma parteru?
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 19-10-2018 21:55:27 
White tak samo krzyczal przed walka z McGregorem-byla taka sama sytuacja, zawodnik UFC.
White dostal do kieszeni i juz mu nie przeszkadzalo ze zawodnik UFC. Teraz tez chce dostac kase za damski h.j
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.