POWIETKIN I ORTIZ BĘDĄ WSPÓŁPRACOWAĆ OD WIOSNY Z HEARNEM?

Eddie Hearn zamierza wkrótce dopiąć podpisem współpracę z dwoma weteranami, lecz wciąż czołowymi zawodnikami wagi ciężkiej - Aleksandrem Powietkinem (34-2, 24 KO) oraz Luisem Ortizem (29-1, 25 KO).

Szef stajni Matchroom współpracuje już z tak uznanymi markami królewskiej kategorii jak Anthony Joshua, Dillian Whyte czy Dereck Chisora. Można byłoby więc konfrontować tych zawodników między sobą i dawać kibicom świetne walki.

Powietkin i jego promotor Andriej Riabiński przyznali, że "Sasza" stoczy jeszcze dwie-trzy walki. Najbliższą prawdopodobnie w kwietniu w Wielkiej Brytanii. Ortiz natomiast otwarcie przyznaje, że powinien wrócić 13 kwietnia na Stadionie Wembley, gdzie kolejny pojedynek stoczy Anthony Joshua (22-0, 21 KO) - mistrz IBF/WBA/WBO wagi ciężkiej. Kubańczyk jest też łączony z galą Wilder vs Fury 1 grudnia w Los Angeles.

Jay Jimenez - menadżer "King Konga", poinformował, że prowadzi zaawansowane negocjacje z Hearnem w sprawie trzech walk Ortiza na galach organizowanych przez stajnię Matchroom.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 18-10-2018 05:16:17 
Tutaj powinien dojść jakiś pas weteran a walczyć o niego powinien Povietkin vs Otriz i pewnie takiej walki się doczekamy lecz bez takiego paska chyba że polsatu.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 18-10-2018 09:53:44 
Szkoda, że tak długo trzeba czekać na jakieś walki pomiędzy tymi rzeczywiście topowymi pięściarzami. Idealnie by było, gdyby na gali Wilder vs Fury walczył Ortiz z Whyte'em, a potem w kwietniu na gali w Anglii niech walczy Ortiz z Powietkinem. Undercard godny pełnej unifikacji.
 Autor komentarza: MikeTrollo
Data: 18-10-2018 13:04:42 
Jakoś nie chce walki Povietkin vs Ortiz za bardzo lubie Ortiza i nie chciałbym zeby przez przypadek go Rusek jeszcze pokonał :D
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 18-10-2018 22:04:40 
obaj mimo że 39 lat Ortiz i Povietkin to dalej ścisła czołówka wręcz nawet można ich do pierwszej piątki czy 7 na świecie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.