YAFAI PO WALCE W MONTE CARLO SPOTKA SIĘ Z 'CHOCOLATITO'?

Już wczoraj informowaliśmy Was o kolejnej obronie tytułu mistrza świata federacji WBA kategorii super muszej w wykonaniu Khalida Yafai (24-0, 15 KO). Ale promujący go Eddie Hearn już czyni kolejne kroki i planuje następną walkę.

Anglik 24 listopada na ringu w Monte Carlo skrzyżuje rękawice w dobrowolnej obronie z Israelem Gonzalezem (23-2, 10 KO). Faworyt jest jeden, więc szef stajni Matchroom, który z platformą DAZN podbija teraz rynek amerykański, szykuje dla swojego zawodnika dużo trudniejszą przeprawę z jednym z bardziej cenionych pięściarzy.

Jeśli więc Yafai wygra i nie dozna poważniejszej kontuzji, w pierwszym kwartale przyszłego roku może skrzyżować rękawice z Romanem Gonzalezem (47-2, 39 KO). Sławny "Chocolatito" po fatalnym roku 2017 udanie powrócił do gry w połowie września efektowną czasówką nad Moisesem Fuentesem.

- Mój promotor pracuje nad tym pojedynkiem. Obaj mamy wygrać najbliższe walki, a potem spotkać się już między sobą. Nie wiem jak Gonzalez, ale ja jestem gotowy i czekam na takie starcie - mówi Yafai.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 17-10-2018 00:01:13 
Kibicuję Chocolatito. Oby wrócił na zwycięską ścieżkę
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.