PETER FURY: PARKER MUSI MIEĆ W SOBIE WIĘCEJ ZŁOŚCI

Brytyjski trener Peter Fury uważa, że Joseph Parker (24-2, 18 KO) musi nabrać nieco ringowej agresji, jeśli chce z powodzeniem rywalizować z czołówką wagi ciężkiej.

We wrześniu 2017 roku Nowozelandczyk pokonał na punkty syna Petera, Hughie Fury'ego (21-1, 11 KO), ale potem doznał dwóch kolejnych porażek z rąk Anthony'ego Joshuy i Dilliana Whyte'a. Odbudować spróbuje się 15 grudnia, kiedy zaboksuje z nieznanym jeszcze rywalem na gali w Christchurch.

- Parker musi skończyć z tym wizerunkiem miłego faceta. Ma wysokie umiejętności, jest sympatycznym młodym człowiekiem, ale musi mieć w sobie więcej złości. Sądzę, że kiedy to zrobi, to będzie mógł wrócić do gry. Jest młody i może jeszcze osiągać duże sukcesy - oznajmił Peter Fury.

Hughie Fury wróci na ring już 27 października w Sofii, gdzie zmierzy się w eliminatorze do tytułu IBF w wadze ciężkiej z Kubratem Pulewem (25-1, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Zayats
Data: 15-10-2018 14:04:54 
Jak dla mnie, to jest powiedziane w punkt. Dla mnie Parker nie tylko nie ma ringowej złości, ale też z motywacją jest słabo. On po prostu w ringu nie daje z siebie maksimum, nie wygląda jakby był żądny zwycięstwa i mocno w nie wierzył, a przynajmniej moim zdaniem tak to wygląda. Jest po prostu nijaki.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 15-10-2018 14:40:37 
Moim zdaniem Parker ma wystarczajaco duzo zlosci oraz umiejetnosci jesli chodzi o wage ciezka ::)

Takie gadanie Petera to jest tetryczna zgryźliwość po porażce Hugiego . Hugie nie potrafil zagroźic Parkerowi.... Parker jak na zawodnika ze wschodniej części swiata bardzo dobrze radzi sobie na ringach zawodowych ... Pomijajac fakt ze teraz ciagle walczy nie u siebie doskonale utrzymal się w czołówce Heavy :)
 Autor komentarza: Lolitka
Data: 15-10-2018 15:39:29 
peter ty lepiej dobra mate układaj w ringu do snu tf, i nie zabieraj ze sobą na walkę przypadkiem żadnej broni białej :)
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-10-2018 16:46:05 
Dlatego też Masternak nigdy nie będzie mistrzem świata. O ile jest dobry technicznie to nie ma w nim za grosz ringowej agresji.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.