ZOLANI TETE BĘDZIE TRENOWANY PRZEZ MAYWEATHERA SR

Mistrz WBO w wadze koguciej Zolani Tete (28-3, 21 KO), który w sobotę awansował do półfinału turnieju World Boxing Super Series, będzie trenowany przez Floyda Mayweathera Sr.

Na gali w Jekaterynburgu Tete pokonał na punkty Michaiła Alojana (4-1). Podczas tych samych zawodów Mayweather Sr stanął w narożniku Andrew Tabitiego, który także odniósł zwycięstwo i wystąpi w półfinale WBSS w kategorii junior ciężkiej.

Wieść o tym, że Tete będzie współpracować z ojcem słynnego Floyda Mayweathera Jr, potwierdził Mlandeli Tengimfene, menedżer 30-letniego pięściarza z Republiki Południowej Afryki.

- Zolani miał dołączyć do gymu Mayweathera w Las Vegas już przed walką z Michaiłem. Wolałem jednak, żeby trenował go ktoś z doświadczeniem amatorskim, dlatego zablokowałem ten ruch. Ale od teraz Zolaniego będzie prowadzić Mayweather Sr - stwierdził.

W półfinale WBSS przeciwnikiem Tete będzie zwycięzca pojedynku Burnett-Donaire.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RSC1
Data: 15-10-2018 15:11:08 
Autor komentarza RSC2

Chyba Tete nie zdaje sobie sprawy co go czeka.
Treningi będą z wielogodzinnym opóźnieniem aż jaśnie pan raczy przyjść.Albo wcale nie przyjdzie.
Przy okazji nauczy się rynsztokowego rozmawiania.
O broni nie wspomnę.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 15-10-2018 16:49:59 
Ostatnio oglądałem tarcze Mayweathera z jakimiś amatorami. Nie wyglądało to za dobrze gość już jest mniej skoordynowany niż Roach, do tego ma problemy z komunikacją. Podobno bierze $700 za dzień na sali, niestety jakość nie ma nic wspólnego z ceną.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.