Archiwum wiadomości z dnia: 2018-10-13

 
MACIEJ SULĘCKI: MOGĘ WALCZYĆ Z KAŻDYM NA ŚWIECIE, UDOWODNIŁEM TO!

- Ten pojedynek to lekki krok wstecz, ale tylko po to, by znów się rozpędzić i mierzyć jeszcze wyżej. Pojawiają się fajne oferty, a stać mnie na walki z największymi. Zasługuję na to - mówi Maciej Sulęcki (26-1, 10 KO), który powróci prawdopodobnie między liny 10 listopada podczas gali Wach vs Szpilka w Gliwicach, choć przymierzany jest również do ewentualnej potyczki z Jermallem Charlo (27-0, 21 KO) w grudniu.WILDER vs FURY: NA ROZPISCE POWRÓT CHRISA ARREOLI

Deontay Wilder (40-0, 39 KO) 1 grudnia w Los Angeles podejdzie do już ósmej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC, mierząc się z Tysonem Furym (27-0, 19 KO). W czwartej, w lipcu 2016 roku, zastopował po ośmiu rundach Chrisa Arreolę (36-5-1, 31 KO), który pozostawał od tego czasu nieaktywny. Ale wróci w końcu podczas tego samego wieczoru.

ANGLIA: SZYBKA ROBOTA BUATSIEGO I ALLENA, HUNTER LEPSZY NIŻ ILUNGA

Joshua Buatsi (8-0, 6 KO) udowadnia w każdym kolejnym starcie, że może być przyszłością wagi półciężkiej i jest materiałem na mistrza. Podczas gali w Newcastle już w pierwszej rundzie odprawił twardego Tony'ego Averlanta (26-11-2, 5 KO), wygrywając korespondencyjny pojedynek z Anthonym Yarde, który tego samego Francuza pokonał dopiero po siedmiu rundach.