WARD: WILDER BĘDZIE MIAŁ CIĘŻKO Z FURYM, PRZYNAJMNIEJ NA POCZĄTKU

Andre Ward jest zaintrygowany pojedynkiem Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) z Tysonem Furym (27-0, 19 KO). Jeden z najlepszych pięściarzy ostatnich lat podkreśla, że trudno jest wskazać tutaj faworyta.

- To dobra walka. Fury długo nie boksował, nie wiem, czego się po nim spodziewać. Nie jestem pewien, czy zdołał już zrzucić rdzę. W przeszłości zawsze jednak był w stanie sprostać wyzwaniu, myślę, że będzie w formie, w jakiej dawno go nie widzieliśmy. Będzie musiał w niej być. To zestawienie stylów jest bardzo interesujące - stwierdził.

- Nie wiem, kto wygra. Jestem oczywiście za Amerykaninem, ale Wilderowi będzie trudno, przynajmniej na początku, z kimś, kto się tak dobrze porusza w ringu. Sądzę jednak, że w okolicach piątej czy szóstej rundy Wilder może go trafić tym swoim mocnym ciosem. Jeśli jednak Fury zdoła ustać i oddać, to wtedy to Wilder będzie musiał się wykazać. Szykuje się dobra walka - dodał.

Do hitowej potyczki dojdzie 1 grudnia w hali Staples Center w Los Angeles. Wilder położy na szali pas WBC w wadze ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: deeceWzp
Data: 13-10-2018 12:24:54 
Ale bredzi.
 Autor komentarza: Horus1983
Data: 13-10-2018 12:31:04 
Ward wie co mówi: Jego taktyka to ciosy na jądra i klincze.
 Autor komentarza: Callisto
Data: 13-10-2018 13:41:48 
Son of Goddamn Referees
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 13-10-2018 14:05:53 
Ward ma racje..Tylko ignorant albo zyczajny głupek może twierdzić ( na jakiej podstawie ) że Wilder tu jest dużym faworytem..Owszem faworytem na papierze jest ale..To w końcu Fury wygrał na punkty z Władkiem..Skoro mógł to zrobić z o niebo lepszym technicznie Władem to czemu nie z Wilderem??..Wład też kopał jak koń , i jakos Furego nie upolował..Wilder to świetny zawodnik ale nie walczył z kims takim jak Cygan..Nie ma bata żeby ograł go na punkty inaczej jak przez wałek..Może go ustrzelić ale to też nie jest wcale oczywiste..Jest duże prawodopodobieństwo że Fury wyjdzie po wygraną w tym pojedynku..Atuty Cygana to gabaryt, praca nóg, szybkie ręce , ringowe cwaniactwo..Dla mnie w tej walce delikatnym faworytem Wilder ale z uwagi na ostatnie pojedynki obydwu..Na pewno to będzie dobra walka..
 Autor komentarza: SonOfGod
Data: 13-10-2018 14:32:36 
Ja uważam, że Fury wypunktuje Wildera, ale to tylko moje zdanie. Według mnie jest bardziej głodny sukcesu po tym powrocie, ale zobaczymy.
 Autor komentarza: PitersonJ
Data: 13-10-2018 20:59:49 
Może być tak, że oczekiwania wszystkich na tą walkę przerosną to co się wydarzy. Oszczędny Wilder kontra unikający walki Fury... Nie zdziwię się jak zawieje nudą. Spodziewam się wygranej Wildera przez KO pod koniec walki. Nie uważam go za jakiegoś murowanego faworyta. Wilder prawdopodobnie będzie nawet przegrywał z Furym do momentu jak się sfrustruje i wleci ze swoimi wiatrakami i trafi, a jak już trafi to przewróci, a jak przewróci to i skończy. Tak to widzę. Myślę, że prowadzenie się Fury'ego tutaj wyjdzie i siądzie kondycyjnie, Wildera z kolei nie widziałem zmęczonego, chyba właśnie dlatego, że jest oszczędny. Generalnie to uważam Wildera za najlepszego w tym momencie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.