PROMOTOR JOSHUY: ROZMOWY Z WILDEREM JUŻ TRWAJĄ

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO) poinformował, że ruszyły już rozmowy w sprawie hitowego pojedynku unifikacyjnego z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO).

Wilder przygotowuje się obecnie do walki z Tysonem Furym (27-0, 19 KO), która odbędzie się 1 grudnia w Los Angeles. Joshua wróci na ring 13 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

- Rozmawiamy już z Wilderem. Sprawy zaczynają się posuwać, bo nie możemy czekać do grudnia. Nie jest to umowa, którą podpiszemy z dnia na dzień. Chcemy się po prostu spotkać i pogadać, bo mamy obowiązek zrobić tę walkę. Moim zadaniem jest dostarczenie mojemu klientowi tego, kogo chce, a on chce Wildera. Tylko ten pojedynek go interesuje, muszę więc do niego doprowadzić. Jeśli tego nie zrobię, to zawiodę i siebie, i Joshuę - oznajmił Eddie Hearn, promotor Joshuy.

Do potyczki Joshuy z Wilderem mogło dojść już we wrześniu, ale pomimo wielu tygodni negocjacji obozom obu pięściarzy nie udało się osiągnąć porozumienia. Anglik zmierzył się ostatecznie z Aleksandrem Powietkinem, którego znokautował w siódmej rundzie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 12-10-2018 15:34:12 
Wilder popelni blad podpisujac ta umowe, bo pierwszego grudnia moze stac sie najgoretszym fighterem globu. I moglby oczekiwac wowczas lepszych warunkow (choc na pewno za ta walke i tak Hearn sypnie mu kasa).

Jest tez opcja, ze Wilder zrobi interes zycia podpisujac w listopadzie kontrakt na walke z AJ, bo 1 grudnia Fury go zneutralizuje i wypunktuje. Wtedy Bijonsej zrobi interes zycia i w dodatku z szansami na pasy AJ.
 Autor komentarza: Luton
Data: 12-10-2018 15:47:06 
@gerlach

jak wilder przegra z furym to będzie rewanz.
na pewno takie coś ma w kontrakcie. to dobrowolna obrona
 Autor komentarza: tyler
Data: 12-10-2018 16:31:52 
Ciekawe czy zrobią z tych negocjacji Mode na sukces... Jak niegdyś dwoje małych z dużo niższej kategorii wagowej, a ostatnio to nawet rewanżu im się zachciało.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 12-10-2018 16:59:31 
W trójkącie Joshua, Wilder, Fury można zrobić ze cztery walki, w zależności od wyników poprzednich starć. Kwestia tylko dogadania się :-)
Myślę że Piękny Edie i ludzie Wildera to wiedzą. Rodzina Fury pewnie też choć to świry...
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 12-10-2018 17:54:48 
Mocne słowa Ediego, może w końcu powie ,, a chu... tam" i sypnie wystarczajaca ilością gotówki. Walka tych dwóch jest obowiazkowa by cały świat się wreszcie przekonal kto jest lepszy- świetny technicznie silny kulturysta bez nóg Joshua czy Szybki nieprzewidywalny z petarda w łapie lecz surowy technicznie Wilder.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 12-10-2018 18:57:33 
Te rozmowy juz trwają ze dwa lata więc Hearn żadnej nowiny tu nie ogłosił.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 12-10-2018 20:43:05 
Podobno Wilder ogłosił właśnie że nie będzie walki z AJ'e w kwietniu na Wembley. Twierdzi że ma dosyć gierek. W zamian rewanż AJ z Whytem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.