WALKA DeGALE-EUBANK PLANOWANA NA 8 GRUDNIA

Według nieoficjalnych informacji osiągnięto już porozumienie w sprawie walki pomiędzy Jamesem DeGale'em (25-2-1, 15 KO) a Chrisem Eubankiem Jr (27-2, 21 KO), która ma się odbyć 8 grudnia w Wielkiej Brytanii.

Dokładna lokalizacja nie jest jeszcze znana, ale najprawdopodobniej będzie to Londyn. Ma to być ostatni pojedynek pokazywany w systemie PPV przez brytyjską stację ITV.

DeGale jak dotąd boksował w tym roku dwukrotnie - w kwietniu pokonał na punkty Caleba Truax i odzyskał pas IBF w wadze super średniej - którego potem się zrzekł - a we wrześniu zastopował w trzeciej rundzie Fidela Monterrosę Munoza.

Dwie walki stoczył też w 2018 roku Eubank. W lutym 29-latek przegrał na punkty w półfinale turnieju World Boxing Super Series z George'em Grovesem, a we wrześniu wygrał po trzech rundach z JJ McDonaghem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 12-10-2018 11:41:22 
Dobre zestawienie, stawiam na młodego Eubanka mimo tego słabego występu z Grovesem. DeGale daje sobie zarzucać styl rywala i walczy w kratkę, raz świetnie jak z Jackiem, a raz nędznie jak Truax. Poza tym James chyba spękał przez Uzacategiuem..
 Autor komentarza: ktosik
Data: 12-10-2018 13:37:47 
Też stawiam na Jubanga jr, bo z Grovesem przegrał na własne życzenie przez te szaleńcze ataki bez namysłu, byle by tylko urawać gowę Saint Gergeowi
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.