GERVONTA DAVIS OSKARŻONY O ZAATAKOWANIE KOBIETY

Mistrz WBA w wadze super piórkowej Gervonta Davis (20-0, 19 KO) ma kłopoty. Kobieta twierdzi, że kilkukrotnie uderzył ją głowę w klubie ze striptizem w Dallas. Planuje go pozwać do sądu na 2 miliony dolarów.

Do incydentu miało dojść 30 kwietnia w klubie King of Diamonds. Według kobiety, która jest zatrudniona w tym klubie, 23-letni bokser bił ją pięścią. W efekcie trafiła do szpitala z urazami głowy. Potem musiała też ponoć korzystać z pomocy psychologicznej.

Kobieta wynajęła już firmę Witherspoon Law Group i zamierza się domagać w sądzie 2 milionów dolarów odszkodowania za urazy fizyczne i psychiczne. Wcześniej nie zgłosiła tego na policję, ale jak mówi, ruch #MeToo zainspirował ją do skierowania sprawy do sądu.

Nie są to pierwszy problemy Davisa z prawem. Czternastego września został aresztowany w Waszyngtonie za bójkę na ulicy. Przyczyną awantury miał być wysoki rachunek w barze.

"Tank" ostatnią walkę stoczył w kwietniu na Brooklynie, gdzie zastopował w trzeciej rundzie Jesusa Cuellara.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Pawel1722
Data: 11-10-2018 12:48:26 
I znowu pachnie jak w przypadku CR7 próbą wypromowania się na znanym nazwisku ...
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 11-10-2018 12:58:51 
Pawel1722

Bo dokładnie tak jest, chociaż akurat bokserzy to mają trochę w bani nasrane także do końca nie wiadomo.....Davis to moim zdaniem nie jest jakieś olbrzymie nazwisko typu Floyd czy chociaż by Broner. Co do cr7 sprawa jasna, o chajs chodzi i rozgłos. Kobiety mają łatwa sprawe przy takich opcjach, wystarczy pstryknac wspólne foto na dowód ze się z taką osobą (powiedzmy cr7) było i już mozna oskarżać, prawnicy do podjęcia sie takiej sprawy w moment sie znajdą bo to też dla nich reklama a i pewny zarobek bo zazwyczaj takie sprawy kończą się ugodą (czyli znana osoba płaci sporą kwotę byle by już dac z tym spokój) a prawnik ma z tego spory procent
 Autor komentarza: Horus1983
Data: 11-10-2018 13:10:53 
Co do CR7 to kobieta mówi że ją napastował słownie kiedy to obsługiwał ponieważ była kelnerką i teraz najlepsze... Napastowana słownie przez CR7 kończy pracę i... idzie z koleżanką do jego apartamentu:) Może myślała że będą grali w szachy albo berka...
Co do Davisa może tak być.. Kobieta poczuła kasę i po kilku miesiącach sobie o tym przypomniała.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 11-10-2018 13:33:12 
Molestowania, napastowania - to ostatnio ulubiony sposób wyłudzania pieniędzy przez kobiety od znanych i bogatych facetów.
Najlepsze są molestowania niby rzecz miała miejsce 20 lat temu a jak po tych 20 latach aktor/sportowiec dorabia się fortuny wtedy one sobie nagle to wszystko przypominają żądając astronomicznych sum.
Gdyby to ode mnie zależało to skazywałbym te kobiety na koorva ciężkie prace jakieś.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 11-10-2018 13:33:19 
Molestowania, napastowania - to ostatnio ulubiony sposób wyłudzania pieniędzy przez kobiety od znanych i bogatych facetów.
Najlepsze są molestowania niby rzecz miała miejsce 20 lat temu a jak po tych 20 latach aktor/sportowiec dorabia się fortuny wtedy one sobie nagle to wszystko przypominają żądając astronomicznych sum.
Gdyby to ode mnie zależało to skazywałbym te kobiety na koorva ciężkie prace jakieś.
 Autor komentarza: BezStraha
Data: 11-10-2018 18:16:44 
Ten sport jest praktykowany w USA od dawna. Naprawdę trzeba mieć mocne nerwy ,jak jesteś bogatym, a prowokuję Cie jakiś koleś ,albo zaczepia kobietę z która jesteś. Juz nie mówię o sytuacjach rzekomych gwałtów czy molestowania. Na afterku pewna podpita, ale "porządna" panna absolutnie z własnej woli rozłożyła nogi ,po czym gdy rano usłyszała ,że bujanki razem nie będzie ,a to był tylko sport ,to stwierdziła że została rzekomo "wykorzystana" i chciała tę sprawę dalej popchnąć.
Od zawsze, My chcemy od kobiet sexu ,a one od nas pieniędzy...

Dziwne ,ze od razu nie założyła mu sprawy ,ani nie poinformowała w szpitalu o napaści. Może była zastraszana. Jakkolwiek bicie kobiety po głowie nie jak najlepszym rozwiązaniem konfliktów.
 Autor komentarza: Paulpolska
Data: 11-10-2018 22:52:21 
2 miliony co to ma być ? To ja idę sprowokować grupkę pijaków za 2 miliony to ja się chętnie dam obić po pysku po co trenować boks ?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.