MALIGNAGGI OTWARTY NA WALKĘ Z McGREGOREM

Paul Malignaggi, który od dłuższego czasu ma na pieńku z Conorem McGregorem, wyraził gotowość do walki bokserskiej z Irlandczykiem. Ma jednak warunek.

- Wziąłbym tę walkę tylko pod warunkiem, że nie odbyłaby się w Irlandii. I że zwycięzca zgarnąłby wszystko. Ktoś będzie musiał tutaj walczyć za darmo. Tylko tak dojdzie do tej walki. Zrobię z tego gościa sukę i będzie ze mną walczyć za darmo. Teraz wszyscy już wiedzą, że ten facet to suka, że wszystko, co o nim mówiłem, to prawda - oznajmił przebywający na bokserskiej emeryturze 37-latek.

W weekend McGregor przegrał na gali UFC 229 z Chabibem Nurmagomiedowem. Malignaggi podkreślił, że Rosjanin zaimponował mu swoją postawą w oktagonie.

- Chabib pokazał zimną krew. Ale powtarzam, że tacy są ci Rosjanie. Mają lód w żyłach. Zero emocji. Po prostu wychodzą, żeby zabić. Oni teraz dominują w sportach walki - stwierdził.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 09-10-2018 13:05:54 
Malignaggi by go w ringu ubił i pewnie nawet skończył przed czasem, ale ta walka nie ma szans powodzenia, McGregor celuje w większe siano.
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 09-10-2018 13:30:54 
"zwycięzca zgarnąłby wszystko"

Kurde, jak słyszę takie pierdzielenie. Gościu znający ten biznes od podszewki i takie brednie opowiada. Kibice od razu widzą, że facet tylko gada, jednocześnie się zabezpieczając, żeby nic z tego nie wyszło.
 Autor komentarza: strzelacz
Data: 09-10-2018 18:35:20 
Conor pewnie sie smieje do rozpuchu jak slyszy takie brednie . Jedyna rzecza jaka wszyscy zawodnicy szanuja to walka za pieniadze . Nikt nawet na srednim poziomie nie walczy za darmo .
Takie bajki co opowiada ten czlowiek ze chociaz na chwile bedzie chcial sie zblizyc do slawy mcGregora a potem zabierze jego gaze to 6 letnie dzieci mniejsze fantazje wygadają .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.