FURY PRZYSTĄPIŁ DO PROGRAMU ANTYDOPINGOWEGO

Tyson Fury (27-0, 19 KO) szybko zareagował na publikacje medialne i przystąpił do Clean Boxing Program - programu antydopingowego prowadzonego przez federację WBC we współpracy z agencją VADA.

Portal ESPN poinformował w niedzielę, że Fury ciągle nie bierze udziału w programie, mimo że podpisał już kontrakt na walkę o pas WBC z Deontayem Wilderem (40-0, 39 KO), a zawodnicy zakończyli trzydniową trasę promocyjną. Szef federacji Mauricio Sulaiman oświadczył, że nie zdawał sobie z tego sprawy. Zagroził, że WBC nie usankcjonuje tego pojedynku, jeśli Fury nie zgodzi się na badania.

W poniedziałek Sulaiman poinformował, że Fury przystąpił już do programu. W ramach CBP on i Wilder będą poddawani wyrywkowym kontrolom antydopingowym.

- Teraz, kiedy robota papierkowa została już załatwiona i Fury przystąpił do programu, testy mogą ruszyć w zasadzie natychmiast - powiedział Lou DiBella, promotor Wildera.

Walka Wilder-Fury odbędzie się 1 grudnia w Los Angeles.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 09-10-2018 11:17:26 
A jednak....
 Autor komentarza: ktosik
Data: 09-10-2018 11:25:26 
Pewnie już się wypłukał
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 09-10-2018 11:55:23 
jak u pudziana przetoczył krew i wielkie mi halo
 Autor komentarza: tyler
Data: 09-10-2018 12:03:27 
Up
Rozwiń temat, że niby jak miałby się wypłukać?
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 09-10-2018 13:11:07 
Układ styli premiuje Furego, do tego lepsze wyszkolenie techniczne. Kondycyjnie też powinien wytrzymać gdyż Wilder nie należy do forsujących tempo, ani nawet średnio aktywnych zawodników. Wydaje mi się że ma też lepsze warunki fizyczne, a nawet jeśli nie, to z pewnością będzie pierwszym przeciwnikiem Wildera który nie będzie musiał bić pod góre (piszę dla tych pokroju knockinofheavendoor, który twierdził, że wzrost nie ma znaczenia, a liczy się tylko zasięg ramion xD). Wilder jest niesamowicie bierny, nie ustawia sobie przeciwnika, nie skraca mu ringu, tylko czeka aż ten sam mu podejdzie pod rękę. Z Furym to nie przejdzie. Kolejna sprawa. Dlaczego Fury był w stanie wyłączyć całą artylerie świetnie przygotowanego Władimira? Bo była uboga - w sensie mimo mistrzowskiego dopracowania, była zbyt mało zróżnicowana by zaskoczyć Tysona. Jeśli przypatrzyć się Wilderowi to on również ma ubogi arsenał, ciosy proste + zamachowce bite pod różnymi kontami na które świetną receptą jest walka na odchyleniu co widać chociażby w walce Szpilka - Wilder.

Ja wiem, że to brzmi tak, jakbym z Furego robił Boga, a z Wildera leszcza, ale to wynika z tego, że oni po prostu pasują do siebie jak puzzle.
 Autor komentarza: ShannonBriggs
Data: 09-10-2018 13:14:56 
A i zapomniałem nawiązać do tematu xD Także nie ma co zwracać na te uwagi na te info o licencji Furego, czy programie antydopingowym bo widać że dużo osób to łyka jak pelikany. Przy problemach z licencją też komentowali, że chuj nie walka. To wszystko służy podkręceniu napięcia. Jak ma coś pierdolnąć by do walki nie doszło, to pierdolnie parę dni przed samą walką xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.