WOJNA! BETERBIJEW PRZEŁAMAŁ JOHNSONA

Krótką, ale kapitalną walkę dali dwaj niepokonani dotąd mocarze wagi półciężkiej. Artur Beterbijew (13-0, 13 KO) przeżył chwilę grozy, ale to on złamał ostatecznie Calluma Johnsona (17-1, 12 KO), skutecznie broniąc tytuł mistrza świata federacji IBF.

- Kowaliow też uchodził za nie do ruszenia. Zobaczycie, że on będzie zdziwiony siłą moich ciosów - odgrażał się brytyjski pretendent. I rzeczywiście, gdy tylko zabrzmiał pierwszy gong, ostro ruszył na rosyjskiego niszczyciela. Potężne bomby pruły powietrze, ale challenger na moment zaplątał się przy linach, a Beterbijew wykorzystał to, strzelił prawym hakiem na szczękę, posyłając przeciwnika na deski. Za moment zabrzmiał gong na przerwę.

Smith nie zamierzał jednak łatwo sprzedać skóry i w drugiej rundzie to on niespodziewanie wywrócił championa krótkim lewym sierpowym. Po sześciu minutach remis 18:18. W trzecim starciu trwało obustronne bombardowanie i jasne było, że ktoś zaraz padnie. Wszystko skończyło się w końcówce czwartej odsłony. Będący przy linach Artur trafił prawym sierpowym na szczękę, sekundę później poprawił takim samym prawym sierpowym - tym razem na skroń, kompletnie odcinając rywala od prądu. Nokaut. Ale tak trudnej przeprawy Beterbijew jeszcze nie miał...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-10-2018 05:08:00 
Taktyka na wyniszczenie z Baterbievem nie było najlepszym rozwiązaniem. To musiało się tak skończyć. Johnson pokazał że Baterbieva też można usadzić.
 Autor komentarza: leon84
Data: 07-10-2018 05:21:48 
Poza mega silnym ciosem to jednak nie widzę w tym Beterbievie nic szczegolnego.Walka dobra bo oboje poszli na wojnę.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 07-10-2018 05:45:24 
teanshin
Beterbijew był już a deskach z Jeffem Pagem jr parę lat temu..

Dobra walka, ale to za sprawą tegp co napisał kolega wyżej. Rosjanin walczy zdecydowanie za rzadko.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-10-2018 09:23:02 
Ostra bijatyka, gdzie wygrał lepszy z bogatszym doświadczeniem, ale przy okazji dowiedzieliśmy się, iż nie jest niezniszczalny, a potencjalne walki z Kowaliowem,Biwolem czy Barrerą to będzie esencja pięściarstwa.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 07-10-2018 10:30:31 
ładnie bił w tył głowy beter
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 07-10-2018 12:01:16 
f Betrbijev nie ma szczęki z Granitu ale jest klasycznym panczerem i każdego może znokautować
myśle że królem tej kategorii może zostać jak dla Dmirtij Bivol alejak się spotkają kiedyś Beterbijev z Bivoem to walk z rosjskich figjterów będzie ekscytująca.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.