DANIEL DUBOIS PO RAZ PIERWSZY NA PEŁNYM DYSTANSIE

Daniel Dubois (9-0, 8 KO) udowodnił, że poza szybkimi nokautami może również pokazać mądry boks na pełnym dystansie. Rośnie nowa gwiazda wagi ciężkiej?

Obchodzący niedawno dopiero 21. urodziny "Dynamit" z Londynu spotkał się z weteranem, byłym pretendentem do mistrzostwa świata, Kevinem Johnsonem (32-11-1, 16 KO). "Kingpin" jednak nie specjalizuje się już w wygrywaniu, a twardości i wytrzymywaniu z prospektami pełnych dystansów. I wykonał swoją robotę. Przegrał każdą z dziesięciu rund, lecz nie dał się młodemu osiłkowi przewrócić. Punktacja 100:91 najlepiej oddaje obraz tej potyczki.

Podczas tej samej gali w Leicester Nicola Adams (5-0, 3 KO) pokonując Isabel Millan (22-5-1, 8 KO) sięgnęła po pas WBO kategorii muszej w wersji tymczasowej. Zwycięstwa do rekordów dopisali również Jack Catterall (23-0, 12 KO) oraz Mark Heffron (21-0, 17 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 07-10-2018 04:17:35 
Kingpin był dość aktywny przez ostatnie lata więc można było się spodziewać że od razu się nie przewróci. Takich walk Duboise potrzebuje żeby się rozwijać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.