CALLUM SMITH CHCE BRONIĆ PASA WBA NA STADIONIE ANFIELD

Callum Smith (25-0, 18 KO) wygrywając turniej WBSS nie tylko zarobił wielkie pieniądze, ale również zdobył upragniony tytuł mistrza świata kategorii super średniej. Pięściarz z Liverpoolu do pierwszej obrony pasa WBA najchętniej wyszedłby w swoim mieście na stadionie Anfield. To jego marzenie.

28-latek nie ukrywa nawet, że ma zamiar naciskać na Eddiego Hearna na organizację gali na tym stadionie piłkarskim, mogącym pomieścić aż 54 tysiące widzów.

- Zawsze marzył mi się występ na Anfield. Zrobiłem swoje, wygrałem tytuł, a teraz będę prosił promotora o to, by moja kolejna walka odbyła się właśnie na tym stadionie. Tu chciałbym bronić mistrzostwa świata. Waga super średnia jest mocno obsadzona i można w niej znaleźć sporo dużych nazwisk. Teraz chciałbym trochę wypocząć i wyciszyć się, by potem walczyć z najlepszymi w moim limicie. Mam zamiar umocnić swoją pozycję jako najlepszego w tej kategorii. Chcę, by każdy zapytany o najlepszego zawodnika, bez zawahania wskazywał na mnie. Dlatego też celem będzie teraz zunifikowanie pozostałych tytułów - nie ukrywa Smith.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bromantan
Data: 02-10-2018 09:13:28 
Patrząc jak przebiegają unifikacje w super średniej moze byc problem. Ramirez walczy tylko w ameryce przy połowie pustych trybun choc prawdopodobnie jest najlepszy w tym limicie. Benavidez złapany na dopingu a De Gale zwakował pas IBF.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 02-10-2018 12:17:14 
Zaskoczył mnie pozytywnie walką z Grovesem, gdzie świętego widziałem w roli minimalnego faworyta, Callum ma dość spory potencjał,obowiązkowo zobaczyłbym jego starcie z Ramirezem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.