GROVES NIE KOŃCZY KARIERY

George Groves (28-4, 20 KO) zapowiedział, że pomimo porażki z Callumem Smithem (25-0, 18 KO) nie zamierza jeszcze kończyć bokserskiej kariery.

Groves zmierzył się ze Smithem w finale turnieju World Boxing Super Series w wadze super średniej. Walka w Dżuddzie zakończyła się w siódmym starciu, w którym "Saint George" padł na matę po ciosie na korpus.

- Ale wstyd. Nigdy wcześniej nie zostałem tak zraniony ciosem na tułów. Szacunek dla Calluma, zasłużył na to wszystko. Wiedzieliśmy, że ma czym uderzyć, a poza tym jest wysoki i ma duży zasięg ramion, więc nie chcieliśmy iść z nim na wymianę. Trochę trafiałem, ale on również i to on był górą. Teraz udam się na dobry odpoczynek. To był dla mnie trudny rok, ale kariery nie kończę - oświadczył Groves.

Dzięki wygranej Smith zunifikował diamentowy pas WBC oraz tytuł WBA w limicie 168 funtów. Zdobył też pas magazynu The Ring oraz trofeum im. Muhammada Alego.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 29-09-2018 11:03:55 
Waga super średnia brytyjczykami stoi.
Smith, Groves, Eubank, DeGale, Fieldings..
Do tego Ramirez WBO, grożny puncher Uzcategui z pasem IBF i młody koksik Benavidez, Jest też Hart czy Dirrell. Bardzo wyrównana poziomem kategoria..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 29-09-2018 16:44:50 
Super średnia od dłuższego czasu jest wyrównana..Wcześniej Froch, Abraham, Kessler..Taylor...
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 29-09-2018 17:57:59 
Klasa sama w sobie. Zero jakichkolwiek wymowek o kontuzjach, niedoleczonych kontuzjach itp. Kibicowalem Jerzemu, kibicowac bede nadal, uwazam, ze wroci jeszczs na szczyt i ta porazka bedzie podobnie przelomowa w jego karierze jak ta z Frochem. Taki jest boks na tym poziomie, dwoch bardzo dobrych piesciarzy i jeden musi zejsc przegrany.Szczerze powoedzoawszy myslalem, ze Smith to napompowany balon jak rok temu widzialem jego pierwsza walke w wbss.. Mylilem sie :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.