WHYTE: BELLEW ZNOKAUTUJE USYKA

Dillian Whyte (24-1, 17 KO) twierdzi, że Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) sprawi niespodziankę i pokona niekwestionowanego mistrza wagi junior ciężkiej Aleksandra Usyka (15-0, 11 KO).

- Stawiam na Bellew, myślę, że znokautuje Usyka. Ludzie mogą się z tego śmiać, ale Bellew nigdy nie można skreślać. Zawsze ma szansę punchera. To twardziel, do tego ma odwagę. Poza tym jest Anglikiem, więc go wspieram - powiedział.

Bellew zmierzy się z Usykiem 10 listopada na gali w Manchesterze. Usyk, posiadacz pasów wszystkich czterech najważniejszy federacji w kategorii junior ciężkiej, jest stawiany w roli zdecydowanego faworyta.

- Dobrze wiem, jak Tony się czuje. Mnie też ludzie zawsze skreślają, a ja udowadniam im, że się mylą. Z Bellew jest podobnie - stwierdził Whyte.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Deadpool89
Data: 28-09-2018 13:45:41 
Też myślę że ko/tko na usyku
 Autor komentarza: teanshin
Data: 28-09-2018 14:32:36 
Jasne, król nokautu bo przewrócił wrak Haya.
 Autor komentarza: Putin
Data: 28-09-2018 15:39:20 
Bellew napewno jest odważny napewno jest twardzielem, tyle Usyk to nie podstarzały Hey..Na punkty nie jest w stanie wygrać.
Taktyka na Heya była znakomita,ale w przypadku Usyka nie zda egzaminu .Jak dla mnie Tony wyłapie KO.
 Autor komentarza: PanJanekTygrys
Data: 28-09-2018 15:54:39 
Whyte gada bzdury bo mają tego samego promotora.
 Autor komentarza: ktosik
Data: 28-09-2018 15:57:47 
Podoba mi się u Whyte że wspiera swoich
Usyk 10 razy lepszy ale też wolę już Angola od jakiegoś ukraińca
 Autor komentarza: Piesel
Data: 28-09-2018 16:05:14 
Wszyscy z jednej stajni to sobie w dupy wchodzą, nie słuchając nawet jakie pytanie xDDD
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 28-09-2018 16:29:56 
Spotkałem się niedawno w necie z podejrzeniami, że może zawodnicy Eddiego Hearna coś dokładają do rękawic, bo naprawdę ciosy wielu z jego pięściarzy ważą dużo. Zaczęło się od tego jak Carl Froch kilka miesięcy po podpisaniu kontraktu z Eddiem Hearnem zdemolował dosyć twardego Luciana Bute. Froch wyjątkowo nie zdejmował tych rękawic po walce i wrócił z nimi założonymi na rękach do szatni. Obóz Bute skarżył się, że nie mógł sprawdzić rękawic. To jak Tony Bellew rozprawił się z Davidem Haye też zrobiło na mnie wrażenie, zwłaszcza, że w niższych wagach jego cios nie był aż tak mocny. Potrafił przeboksować przez 12 rund dwie walki z Cleverlym i Nathan nie wyglądał jakoś specjalnie poobijany. Ciosy Whyte'a też dużo ważą. Poza tym ten cios AJ na Powietkinie z prawej ręki, który naruszył Rosjanina to był cios krótki. Rzadko mi się zdarza być świadkiem tego, żeby cios krótki u zawodnika miał aż taką moc. To takie moje przemyślenia po tym jak natrafiłem w sieci na uwagi jednego z internautów. Oczywiście nikt nie ma na to dowodów, ale pewne fakty są, przynajmniej dla mnie zastanawiające.

Bellew zaczął bić bardzo mocno, a to może pomóc mu w zwycięstwie nad Ukraińcem. Bellew nie ma aż tak dużej szybkości rąk jak Gasijew, ale jest doświadczony. Jego defensywa jest aktywna, a nie jak u Gasijewa szczelna garda. Bellew potrafi ponawiać ataki, zastawiać pułapki na rywali. Zresztą może spróbować wcielić się w rolę kontrboksera i złapać mobilnego Usyka na kontrę, tak jak Marquez w walce z Mannym Pacquio, czy ostatnio właśnie AJ w walce z Powietkinem. Mimo wszystko wyraźnym faworytem jest dla mnie Usyk.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 28-09-2018 18:52:52 
Wallka z nadmuchanym wtedy Masterem pokazała że Bellew to średniak.
Chcąc pokonać Usyka to ówczesnego Mastera, Bellew powinien poskładać.

Usyk swoimi pacynkami bez skrętu będzie utrzymywał dystans.
W razie czego uruchomi nogi.

Bellew musiałby zawalczyć jak Baterbijev na amatorce z Usykiem.
Ale on nie ma takiego uderzenia.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 28-09-2018 23:05:27 
Ghostbuster, Bute nigdy nie był twardy. Na amtorce go nokautowano w kasku. A Froch miał jebniecie w obu lapach. Bellew nie jest puchere, ale ma znakomity timing. Joshua natomiast jak mocno bije najlepiej Ci powie twardy Molina
 Autor komentarza: Gnidastepowa
Data: 29-09-2018 16:34:44 
A schizofrenicy i ich teorie spiskowe dalej w akcji. I chłopaki wciąż się rozwijają. Jakiś schizofrenik puścił plotkę na forum o wkładaniu "czegoś" (ale czego i w którym by to miałoby być momencie, skoro wszystko jest robione na widoku i sprawdzane przez obóz przeciwnika zapewne nie napisał). Ale plotkę trzeba koniecznie powtórzyć, najlepiej z tysiąc razy, bo skoro jest się hejterem jakiegoś zawodnika czy promotora to trzeba robić mu pod górkę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.